Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Jedyny program nadajacy sie do oglądania przeniesiony na poniedziałek chyba ktoś zapomniał ze ludzie w poniedziałki pracują.Porażka
2018.04.15
~ Edyta
Re: Zmiany, zmiany
Proszę, przywróćcie niedzielną "Maję". Tak miło było zacząć niedzielę od filiżanki kawy z Mają. Od razu chciało się wyjść do ogrodu i działać. Ponieważ mam telewizję tylko naziemną, nie mam możliwości oglądać mojego ulubionego programu na innych kanałach niż TVN. W poniedziałki pracuję. Niestety zostaje mi tylko sobotni "Rok w ogrodzie" na nielubianym kanale ☹ pozdrawiam Panią Maję i mam nadzieję, że wróci do mojego domu.
2018.03.29
~ Monika
Re: Zmiany, zmiany
Tak miło było niedzielny ranek zacząć od kawy i "Mai w ogrodzie". Działania szefostwa TVN jak w PKP. Destrukcja, pozorne działania, które wypychają stację na margines.
2018.03.26
~ bbb
Re: Zmiany, zmiany
Zawsze oglądałem Pani program - to co zrobiło się na HGTV to jakaś porażka, kiedy ja mam to oglądać skoro w Nd jestem w kościele , a potem przez tydzień w pracy. Totalne nieporozumienie dodatkowo nie można obejrzeć programu w internecie, kiedyś chociaż tutaj można było obejrzeć "zagubiony" odcinek. Przykro mi ale stracił program kolejnego zapewne oglądającego. Już ponad pół roku nie widziałem Pani odcinka i coraz mniej mnie to martwi....szkoda.
2018.03.23
~ Paweł z Zamościa
Re: Zmiany, zmiany
Totalna porażka! Próbuję nagrywać poniedziałkową "Maję", ale zaczyna się za wcześnie i nigdy nie oglądam początku! A to mnie bardzo wkurza! A nagrany program oglądamy z mężem w niedzielę rano, jak zawsze... tylko bez tego początku! to kpiny z nas, widzów! a już "akademia" to nawet się nie zdąży nagrać, same reklamy..
2018.03.19
~ anda21
Re: Zmiany, zmiany
Szkoda, że stacja przeniosła program na inny dzień. Człowiek już się przyzwyczaił do tej godziny, dnia, szkoda bo stacja traci kolejnych widzów. Brak takich programów dla miłośników ogrodów.
2018.03.18
~ Dorota
Re: Zmiany, zmiany
Chyba już całkiem przestanę oglądać TVN
2018.03.16
~ aniaw
Re: Zmiany, zmiany
Jak wielu widzów, proszę o przywrócenie nadawania programu 'Maja w ogrodzie" na niedzielny poranek. Program jest ciekawy i pożyteczny, oglądam go od lat i zawsze z przyjemnością rozpoczynałam niedzielę od kawy i Mai. Telewizji śniadaniowych i innych reklamowych jest już za dużo. Poruszane w nich "problemy" są oderwane od rzeczywistości; ile można oglądać kuchennych przygotowań czy rozprawiania "fachowców" znających się na wszystkim. Przeniesienie programu na poniedziałkowy poranek, wtedy gdy idziemy do pracy, to porażka. (ponadto nie wszyscy mają HGTV). "Maja w ogrodzie" ma dużą oglądalność, nie rozumiem decyzji TVN o zmianie emisji . Stacja TVN straci na pewno kolejnych widzów, a mnie na pewno. Jestem zawiedziona i rozczarowana takim postępowaniem TVN.
2018.03.12
~ Renata
Re: Zmiany, zmiany
No cóż, lekceważenie widzów przez tvn - nic nowego. Faszerują głupotami od rana do wieczora. Chyba o to chodzi, żeby Naród zdurniał do reszty. Mam propozycję, pisać do sponsorów e-maile, że w nie będziemy kupować ich produktów. Jak zaczną się wycofywać z kasą, to i pól godzinki w niedzielny poranek znajdzie się dla Mai.
2018.03.11
~ gosia
Re: Zmiany, zmiany
Porażka !!! Kto podejmuje takie decyzje w TVN ???? Niedziela to najlepszy dzień na oglądanie Pani programu .
2018.03.10
~ Zenon
Re: Zmiany, zmiany
Nie każda zmiana jest lepsza, co potwierdza emisja programu w poniedziałek. Może już wystarczy tych zmian i wrócie Państwo do emisji w TVN w niedzielę. Nie każdego emeryta stać na płatną telewizję. Czyżby zmiany w polityce tak niefortunie wpłynęły na kierownictwo TVN ? ?
2018.03.10
~ Wielbiciela programu Maja w ogrodzie
Re: Zmiany, zmiany
No lipa, niedzielny poranek bez Mai :( porażka.
2018.03.10
~ Dorota
Re: Zmiany, zmiany
Witam wszystkich sympatyków programu "Maja w ogrodzie". Proszę o przywrócenie emisji programu w niedzielny poranek. W poniedziałek rano jestem w pracy, tak jak większość widzów. Pozdrawiam miłośników roślin. Krysia
2018.03.09
~ krysia
Re: Zmiany, zmiany
Chce znowu oglądać w niedziele Maje na TVNIIII
2018.03.04
~ fan
Re: Zmiany, zmiany
Katastrofa!! Niedzielny poranek bez Mai? Program z tak dużą oglądalnością przesunięty na poniedziałek to nieporozumienie, przecież tu ludzie chodzą do pracy. Za to jesteśmy faszerowani panią Kulczyk z jej milionami czy dzieciakami przy garach. Co się stało z tą telewizją??????????????????????????????????????????
2018.03.04
~ ja
Re: Zmiany, zmiany
Dlaczego nie ma Mai w ogrodzie????. Jest niedzielny poranek, marzec, nowa ramówka. A gdzie Maja? Czytam tu na forum, że w poniedziałek? Co to za absurdalny pomysł. Dlaczego zdejmuje się tak popularny program z anteny . Niedzielny poranek to najlepszy czas na oglądanie takich programów. Wstaję rano, robię kawkę dla siebie i małżonki, oglądamy Majkę i idziemy do ogrodu wdrażać nowe pomysły i teraz co?. Nie ma Majki nie ma nic. To już kiedyś było. Obudziłem się w niedzielę rano i nie było teleranka.
2018.03.04
~ Fan Majki
Re: Zmiany, zmiany
Bo tvn to politykierzy ,ktorzy tylko wode w mozgu Polakom chca robic,ohyda,Pani Majo proponuje wejsc z podobnym programem do tv publicznej
2018.03.04
~ Asa
Re: Zmiany, zmiany
Dlaczego program, który inspiruje, nawet do zmian życiowych, zostaje przeniesiony na czas kiedy wszyscy zmierzają do pracy? Nie rozumiemy. I nie zgadzamy się. Jednocześnie pozdrawiamy redakcję programu Maja w ogrodzie i panią Maję. Widocznie jesteście za bardzo oglądani i lubiani skoro kogoś to zakłuło w oczy.
2018.03.04
~ Wierni widzowie Mai
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo prosimy o przywrócenie programu na niedzielny poranek. Czy robicie ten program Państwo dla siebie? Odcieliście przynajmniej połowę widzów, starszych , mieszkających na wsiach od pożytecznej rozrywki. Nie mamy Hgtv i nie będziemy mieć. Pani Maju! Zwracamy się bezposrednio do pani.
2018.03.04
~ Fani Maii
Re: Zmiany, zmiany
Wielka szkoda! faktycznie poniedziałek to nie niedziela.
2018.02.28
~ zdzisława