Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
również uważam, że można emitować nowy odcinek w TVN o 7 25 w niedziele, Władze stacji mają w nosie swoich widzów
2018.10.28
~ Ewa
Re: Zmiany
mam propozycję do tvn - można maję... nadawać w niedzielę o 7.25, skrócić te beznadziejne mango zakupy i ucieszyć wiele osób!!!
2018.10.24
~ anitka
Re: Zmiany, zmiany
Pani Anno, powrót był tylko na wakacje. A pora emisji i jej zmiany zupełnie nie zależą od redakcji:)
2018.09.22
Redakcja
Re: Zmiany, zmiany
"maja" na krótko wróciła w niedzielny poranek i znów jest w poniedziałek..po co tak kręcić? w niedzielę powinna być!!!
2018.09.21
~ anna
Re: Zmiany, zmiany
Śledzę program " Maja..." i nie jestem pewna, ale ostatnio nie było programu w poniedziałek .. postanowiłam przejrzeć program tv i Maja wróciła do niedzielnej ramówki ... jeśli sie nie mylę ...
2018.06.28
~ Kasieńka
Re: Zmiany, zmiany
Nuda i ciągle to samo - tyle powiem o Nowych odcinkach Mai
2018.05.15
~ Sylwia
Re: Zmiany, zmiany
Jeśli nie widzi pani tego video: to proszę kliknąć w "i", które znajduje się tuż przed adresem strony internetowej i zezwolić na działanie FLASH.
2018.05.05
~ redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Często przebywam za granicą i odcinki Mai w ogrodzie oglądałam przez internet.Teraz jest to niemożliwe.Dlaczego?
2018.05.02
~ Jagoda
Re: Zmiany, zmiany
Jak można było zrezygnować z niedzielnej Mai????????
2018.04.27
~ ola
Re: Zmiany, zmiany
Proszę o przywrócenie w niedziele programu Maja w ogrodzie,od dzisiaj nie oglądam programu dzień dobry tvn.Pozdrawiam wszystkich miłośników ogrodów.
2018.04.22
~ Wienia
Re: Zmiany, zmiany
Jedyny program nadajacy sie do oglądania przeniesiony na poniedziałek chyba ktoś zapomniał ze ludzie w poniedziałki pracują.Porażka
2018.04.15
~ Edyta
Re: Zmiany, zmiany
Proszę, przywróćcie niedzielną "Maję". Tak miło było zacząć niedzielę od filiżanki kawy z Mają. Od razu chciało się wyjść do ogrodu i działać. Ponieważ mam telewizję tylko naziemną, nie mam możliwości oglądać mojego ulubionego programu na innych kanałach niż TVN. W poniedziałki pracuję. Niestety zostaje mi tylko sobotni "Rok w ogrodzie" na nielubianym kanale ☹ pozdrawiam Panią Maję i mam nadzieję, że wróci do mojego domu.
2018.03.29
~ Monika
Re: Zmiany, zmiany
Tak miło było niedzielny ranek zacząć od kawy i "Mai w ogrodzie". Działania szefostwa TVN jak w PKP. Destrukcja, pozorne działania, które wypychają stację na margines.
2018.03.26
~ bbb
Re: Zmiany, zmiany
Zawsze oglądałem Pani program - to co zrobiło się na HGTV to jakaś porażka, kiedy ja mam to oglądać skoro w Nd jestem w kościele , a potem przez tydzień w pracy. Totalne nieporozumienie dodatkowo nie można obejrzeć programu w internecie, kiedyś chociaż tutaj można było obejrzeć "zagubiony" odcinek. Przykro mi ale stracił program kolejnego zapewne oglądającego. Już ponad pół roku nie widziałem Pani odcinka i coraz mniej mnie to martwi....szkoda.
2018.03.23
~ Paweł z Zamościa
Re: Zmiany, zmiany
Totalna porażka! Próbuję nagrywać poniedziałkową "Maję", ale zaczyna się za wcześnie i nigdy nie oglądam początku! A to mnie bardzo wkurza! A nagrany program oglądamy z mężem w niedzielę rano, jak zawsze... tylko bez tego początku! to kpiny z nas, widzów! a już "akademia" to nawet się nie zdąży nagrać, same reklamy..
2018.03.19
~ anda21
Re: Zmiany, zmiany
Szkoda, że stacja przeniosła program na inny dzień. Człowiek już się przyzwyczaił do tej godziny, dnia, szkoda bo stacja traci kolejnych widzów. Brak takich programów dla miłośników ogrodów.
2018.03.18
~ Dorota
Re: Zmiany, zmiany
Chyba już całkiem przestanę oglądać TVN
2018.03.16
~ aniaw
Re: Zmiany, zmiany
Jak wielu widzów, proszę o przywrócenie nadawania programu 'Maja w ogrodzie" na niedzielny poranek. Program jest ciekawy i pożyteczny, oglądam go od lat i zawsze z przyjemnością rozpoczynałam niedzielę od kawy i Mai. Telewizji śniadaniowych i innych reklamowych jest już za dużo. Poruszane w nich "problemy" są oderwane od rzeczywistości; ile można oglądać kuchennych przygotowań czy rozprawiania "fachowców" znających się na wszystkim. Przeniesienie programu na poniedziałkowy poranek, wtedy gdy idziemy do pracy, to porażka. (ponadto nie wszyscy mają HGTV). "Maja w ogrodzie" ma dużą oglądalność, nie rozumiem decyzji TVN o zmianie emisji . Stacja TVN straci na pewno kolejnych widzów, a mnie na pewno. Jestem zawiedziona i rozczarowana takim postępowaniem TVN.
2018.03.12
~ Renata
Re: Zmiany, zmiany
No cóż, lekceważenie widzów przez tvn - nic nowego. Faszerują głupotami od rana do wieczora. Chyba o to chodzi, żeby Naród zdurniał do reszty. Mam propozycję, pisać do sponsorów e-maile, że w nie będziemy kupować ich produktów. Jak zaczną się wycofywać z kasą, to i pól godzinki w niedzielny poranek znajdzie się dla Mai.
2018.03.11
~ gosia
Re: Zmiany, zmiany
Porażka !!! Kto podejmuje takie decyzje w TVN ???? Niedziela to najlepszy dzień na oglądanie Pani programu .
2018.03.10
~ Zenon