Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Szkoda, że stacja przeniosła program na inny dzień. Człowiek już się przyzwyczaił do tej godziny, dnia, szkoda bo stacja traci kolejnych widzów. Brak takich programów dla miłośników ogrodów.
2018.03.18
~ Dorota
Re: Zmiany, zmiany
Chyba już całkiem przestanę oglądać TVN
2018.03.16
~ aniaw
Re: Zmiany, zmiany
Jak wielu widzów, proszę o przywrócenie nadawania programu 'Maja w ogrodzie" na niedzielny poranek. Program jest ciekawy i pożyteczny, oglądam go od lat i zawsze z przyjemnością rozpoczynałam niedzielę od kawy i Mai. Telewizji śniadaniowych i innych reklamowych jest już za dużo. Poruszane w nich "problemy" są oderwane od rzeczywistości; ile można oglądać kuchennych przygotowań czy rozprawiania "fachowców" znających się na wszystkim. Przeniesienie programu na poniedziałkowy poranek, wtedy gdy idziemy do pracy, to porażka. (ponadto nie wszyscy mają HGTV). "Maja w ogrodzie" ma dużą oglądalność, nie rozumiem decyzji TVN o zmianie emisji . Stacja TVN straci na pewno kolejnych widzów, a mnie na pewno. Jestem zawiedziona i rozczarowana takim postępowaniem TVN.
2018.03.12
~ Renata
Re: Zmiany, zmiany
No cóż, lekceważenie widzów przez tvn - nic nowego. Faszerują głupotami od rana do wieczora. Chyba o to chodzi, żeby Naród zdurniał do reszty. Mam propozycję, pisać do sponsorów e-maile, że w nie będziemy kupować ich produktów. Jak zaczną się wycofywać z kasą, to i pól godzinki w niedzielny poranek znajdzie się dla Mai.
2018.03.11
~ gosia
Re: Zmiany, zmiany
Porażka !!! Kto podejmuje takie decyzje w TVN ???? Niedziela to najlepszy dzień na oglądanie Pani programu .
2018.03.10
~ Zenon
Re: Zmiany, zmiany
Nie każda zmiana jest lepsza, co potwierdza emisja programu w poniedziałek. Może już wystarczy tych zmian i wrócie Państwo do emisji w TVN w niedzielę. Nie każdego emeryta stać na płatną telewizję. Czyżby zmiany w polityce tak niefortunie wpłynęły na kierownictwo TVN ? ?
2018.03.10
~ Wielbiciela programu Maja w ogrodzie
Re: Zmiany, zmiany
No lipa, niedzielny poranek bez Mai :( porażka.
2018.03.10
~ Dorota
Re: Zmiany, zmiany
Witam wszystkich sympatyków programu "Maja w ogrodzie". Proszę o przywrócenie emisji programu w niedzielny poranek. W poniedziałek rano jestem w pracy, tak jak większość widzów. Pozdrawiam miłośników roślin. Krysia
2018.03.09
~ krysia
Re: Zmiany, zmiany
Chce znowu oglądać w niedziele Maje na TVNIIII
2018.03.04
~ fan
Re: Zmiany, zmiany
Katastrofa!! Niedzielny poranek bez Mai? Program z tak dużą oglądalnością przesunięty na poniedziałek to nieporozumienie, przecież tu ludzie chodzą do pracy. Za to jesteśmy faszerowani panią Kulczyk z jej milionami czy dzieciakami przy garach. Co się stało z tą telewizją??????????????????????????????????????????
2018.03.04
~ ja
Re: Zmiany, zmiany
Dlaczego nie ma Mai w ogrodzie????. Jest niedzielny poranek, marzec, nowa ramówka. A gdzie Maja? Czytam tu na forum, że w poniedziałek? Co to za absurdalny pomysł. Dlaczego zdejmuje się tak popularny program z anteny . Niedzielny poranek to najlepszy czas na oglądanie takich programów. Wstaję rano, robię kawkę dla siebie i małżonki, oglądamy Majkę i idziemy do ogrodu wdrażać nowe pomysły i teraz co?. Nie ma Majki nie ma nic. To już kiedyś było. Obudziłem się w niedzielę rano i nie było teleranka.
2018.03.04
~ Fan Majki
Re: Zmiany, zmiany
Bo tvn to politykierzy ,ktorzy tylko wode w mozgu Polakom chca robic,ohyda,Pani Majo proponuje wejsc z podobnym programem do tv publicznej
2018.03.04
~ Asa
Re: Zmiany, zmiany
Dlaczego program, który inspiruje, nawet do zmian życiowych, zostaje przeniesiony na czas kiedy wszyscy zmierzają do pracy? Nie rozumiemy. I nie zgadzamy się. Jednocześnie pozdrawiamy redakcję programu Maja w ogrodzie i panią Maję. Widocznie jesteście za bardzo oglądani i lubiani skoro kogoś to zakłuło w oczy.
2018.03.04
~ Wierni widzowie Mai
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo prosimy o przywrócenie programu na niedzielny poranek. Czy robicie ten program Państwo dla siebie? Odcieliście przynajmniej połowę widzów, starszych , mieszkających na wsiach od pożytecznej rozrywki. Nie mamy Hgtv i nie będziemy mieć. Pani Maju! Zwracamy się bezposrednio do pani.
2018.03.04
~ Fani Maii
Re: Zmiany, zmiany
Wielka szkoda! faktycznie poniedziałek to nie niedziela.
2018.02.28
~ zdzisława
Re: Zmiany, zmiany
Ja też przyłączam się żalu i złości na decydentów TVN że zmieniono godziny emisji. Niedzielne poranki bez programu "Maja w ogrodzie" to już nie to samo :(
2018.02.26
~ Ola
Re: Zmiany, zmiany
Jestem również zawiedziona jest nam przykro że tak postępuje się z programem który miał oglądalność. Proszę mi powiedzieć kto będzie to oglądał o 7.20 w poniedziałek?no kto ?taka pora podejrzewam że w niedzielę będzie dobra.kazdy wstanie bo" Maja",ale w poniedziałek każdy ma już swoje obowiązki dzieci praca szkoła itd.Pani Maju jesteśmy z Panią, a dla zarządu duży minus w głowach wam się przewraca...pozdrawiam.ps chyba przezuce się na TVP
2018.02.25
~ 3OH3WA
Re: Zmiany, zmiany
od MARCA 2018 będą nadawane nowe odcinki GODZINY EMISJI w TVN niestety uległy zmianie, z niedzieli program przeniesiono na poniedziałek 7.25 w kanale HGTV: niedziela 9.20, środa 11.25, piątek 7.55, 23.30, niedziela 9.55
2018.02.24
~ redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Maju widzę Cię teraz tylko w programie Meteo proszę wyrwij kilka sekund wzorem kidyś Chmurki by poinformować Twoich wielbicieli gdzie Maja w ogrodzie.
2018.02.23
~ Leon 76lat
Re: Zmiany, zmiany
Nasze apele kierowane do zarządzających TVN pozostają bez echa. Program, który plasuje się w czołówce oglądalności spychany jest na margines czasu antenowego. Staje się niedostępny dla przeciętnego, pracującego widza. Zamiast tego raczy się nas jakimiś amerykańskimi produkcjami, które ciągną się przez cały dzień, nie przyrównując, jak flaki z olejem. No bo przecież większość Polaków kupi sobie jutro dom na Hawajach lub Karaibach, lub zacznie remont swojego 560-metrowego domu na plaży w Kaliforni. Ludzie!!! Opamiętajcie się!!! Zacznijcie słuchać swoich widzów-klientów. Kto następny Was wykupi, jeżeli znów splajtujecie? Zacznijcie traktować nas podmiotowo.
2018.02.20
~ Kelowej