Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Maju wróć na niedzielę..poniedziałek to porażka.
2018.02.11
~ meg
Re: Zmiany, zmiany
Szanowny TVN ,byłem stałym bywalcem programu ,,Maja w ogrodzie'' ale po zmianach które nastały - wszystko jest w temacie poniżej......przestałem oglądać waszą TV tzn.TVN. od dziś mam TV trwam.......
2018.02.09
~ chester
Re: Zmiany, zmiany
Zgadzam się z powyższymi komentarzami. Jestem zawiedziona, rozczarowana ,że w spokojny ,niedzielny poranek, kiedy dzieci i mąż śpią nie mogę obejrzeć mojego ulubionego programu. To nie są już te same niedziele! Coś mi brakuje :( Proszę przywróćcie na tvn poranną ,niedzielną Maje !!!
2018.02.04
~ Marysia
Re: Zmiany, zmiany
Lubię "Maję w ogrodzie", ale z braku czasu oglądam sporadycznie. Gdy sprzedaję rośliny zdarzają się takie dni gdy klienci często pytają o jakąś roślinę. Z pracownikami żartujemy ze zapewne w Maja o niej mówiła.
2018.02.02
~ www.szkolkawrzos.pl
Re: Zmiany, zmiany
Zmiana czy dobra .Dla wielu pasjonatów ogrodów ,zieleni niestety nie .Kto o tym zdecydował. Chcemy edukacji w temacie ekologi i przyrody. My pasjonaci działamy w tym temacie.
2018.01.31
~ Halina
Re: Zmiany, zmiany
Dobry wieczór! Jestem rozczarowany,że nie ma mojego ulubionego programu.Miałem nastawioną nagrywarkę na niedzielę rano-a tu nic nie było.Proszę o przywrócenie "Mai w ogrodzie" tak jak to było do tej pory,bo to przyjemny i piękny program.dariusz
2018.01.30
~ dariusz
Re: Zmiany, zmiany
Proszę o przywrócenie programu "maja w ogrodzie". Niedzielny poranek bez mojej ulubionej Mai to nie ten sam poranek.jestem zawiedziona...
2018.01.30
~ Kaja
Re: Zmiany, zmiany
Szanowny TVN co najlepszego robicie? Dlaczego zabieracie z niedzielnego poranka program oglądany przez rzesze widzów? Czy naprawdę uważacie, że "pusty" program pt. Dzień Dobry TVN może zastąpić Maję w ogrodzie? Kogo tak kuł w oko program o ogrodach? Przecież nie każdy ma dostęp do HGTV lub starsi ludzie nie szaleją po internecie, gdzie można obejrzeć odcinki. Prosimy o powrót Mai w ogrodzie o stałęj porze w niedzielę. Naprawdę nie upodabniajcie się do TVP.
2018.01.29
~ Ania
Re: Zmiany, zmiany
Wielka prośba o przywrócenie w niedzielę Mai, pracujący nie maja czasu oglądać w tygodniu!!!
2018.01.28
~ Anna
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo niekorzystna zmiana - pracując nie mam czasu w tygodniu obejrzeć mojego ulubionego i prowadzonego z klasą fantastycznego programu, zarówno edukacyjnego, jak i dla "oczu". Może jednak Redakcja TVN powróci do niedzielnych poranków z Mają? Czekam!
2018.01.27
~ Anna
Re: Zmiany, zmiany
zawidlo mnie tvn gdzie moja Maja w ogrodzie z niedzielnego poranka,tesknie za nia ,program poprawiał mi humor na cały dzień dlatego prosze przywróćcie go spowrotem nawet oinnej godzinie Krystyna z Białegostoku
2018.01.27
~ Kinga
Re: Zmiany, zmiany
Proszę o udostępnienie wszystkich odcinków Maji w ogrodzie na Youtube lub wydanie DVD z tymi odcinkami. Od pewnego czasu nie ma możliwości obejrzenia odcinków. Mieszkam za granicą i z przyjemnością oglądałam każdy odcinek. Chciałabym zakupić wszyskie odcinki na dvd a nie tylko wybrane.
2018.01.26
~ Małgorzata
Re: Zmiany, zmiany
Największa porażka TVN - brak Mai w niedzielne poranki
2018.01.26
~ Marzena
Re: Zmiany, zmiany
Dzień dobry, mam ten sam problem - nie mogę otworzyć żadnego odcinka. Na żadnym komputerze i przeglądarce.
2018.01.25
~ Andzia
Re: Zmiany, zmiany
ODDAJCIE MAJĘ !!!!! Co to za "dobra zmiana"??? Czy wszyscy muszą mieć HGTV??? albo wolne poniedziałki, żeby móc oglądać Maję w ogrodzie???? wzorem tvpis zamiast oglądać "Maję w ogrodzie" mamy iść do kościoła???? Maja ma świetną oglądalność, to trzeba przerzucić program na poniedziałek....no dziwne to rozumowanie.... Mam nadzieję, że to zostanie szybko naprawione..
2018.01.22
~ fanka Mai
Re: Zmiany, zmiany
dlaczego odcinki się nie otwierają? Na żadnej przeglądarce i braku adblocka :( Coś chyba informatycy namieszali...
2018.01.21
~ MEG
Re: Zmiany, zmiany
Jeżeli Maja nie wróci w niedziele kończę z TVN.
2018.01.21
~ Jola
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo proszę TVN o przywrócenie emisji "Mai w ogrodzie" w niedzielę!!!!!! W poniedziałek w ogóle nie mogę :(
2018.01.21
~ Alika
Re: Zmiany, zmiany
Jedyny program który oglądałam a teraz nic. Szkoda jak się psuje coś co jest dobre i zastępuje to czymś uwagi niewartym. Czy tak szanuje się widza? Tym bardziej ze jest tak mało programów o tej treści. SZKODA. Żądam przywrócenia Mai w ogrodzie w niedzielny poranek.
2018.01.21
~ Danutka
Re: Zmiany, zmiany
Szkoda, że nie ma emisji w niedzielę
2018.01.21
~ dana