Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

"Mała architektura ogrodowa" - gorąco polecamy!

dodano: 14.06.2012

Na rynku pojawiła się nowa książka o małej architekturze ogrodowej. Jest to zbiór fachowych informacji o materiałach potrzebnych do budowy i praktycznych rad architekta krajobrazu dla każdego, kto samodzielnie chce stworzyć niepowtarzalne budowle w swoim ogrodzie.

\
Odwiedzając razem z programem Państwa ogrody, często mieliśmy możliwość zobaczyć wiele niezwykłych budowli. Mogliśmy posłuchać, jak szumi strumień, który spływa z dachu, popróbować chleb z gruzińskiego pieca, zajrzeć do piwniczki pełnej owoców i warzyw, czy też rozpalić ogień w brzucha smoka-grilla. Tego typy budowle i ogrodowe pomysły zostały teraz zebrane przez naszego redakcyjnego kolegę – Zbyszka Pachulskiego i wydane w formie książki pod tytułem „Mała architektura ogrodowa”. Ponadto zawiera ona praktyczne wskazówki, jak wykonać poszczególne obiekty, a także opis materiałów i ich zastosowanie w ogrodach.
 
Dzięki temu poradnikowi dowiecie się Państwo, jak i z czego zbudować w ogrodzie pergolę, altanę, trejaż lub bramkę różaną, gdzie postawić ławkę, by w ciszy spędzać wolny czas. Przeczytacie, jak samodzielnie skonstruować banię do zimowych kąpieli, kuchnię ogrodową i grill, jak powinny wyglądać mała wędzarnia i piwniczka ogrodowa.

Ta książka to zbiór fachowych informacji o materiałach potrzebnych do budowy i praktycznych rad architekta krajobrazu dla każdego, kto samodzielnie chce stworzyć niepowtarzalne budowle ogrodowe.
Zebrany w książce zestaw propozycji małej architektury ogrodowej jest najobszerniejszym opracowaniem tego typu w Polsce.
 
Mała architektura ogrodowa
Zbigniew Pachulski
Liczba stron: 176 stron
Oprawa: twarda
 
MULTICO Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.
Cena detaliczna: 50,00 zł brutto
 
Książka dostępna na: www.multicobooks.pl
 
 
 
 
 
 
A oto kilka przykłądowych stron z książki:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dodaj do Facebook Twitter Blip Digg
wyślij znajomemu
98%
3%
oceń artykuł
Komentarze na forum
komentarze autor
polecam
Ksiązkę mam choć ogródka nie mam i marzę...marze o ogródku...choć na razie zrodziło się kilka pomysłów na balkon...dzięki książce... wydanie piękne, super zdjęcia i porady bardzo trafne...polecam zakup...nawet na prezent za mniej niż 50zł -myślę, że każdy się ucieszy bo ksiązka jest wręcz piękna!
2019.07.21
~ Małgoś
Re: \\książka
Książka zapowiada się bardzo interesująco, na pewno ją kupię, gratuluję Autorowi .
2019.07.21
~ IRENA

Ostatni odcinek

W ogrodzie pod morelą (odc. 720 /HGTV odc. 21 seria 2019)

W ogrodzie pod morelą (odc. 720 /HGTV odc. 21 seria 2019)

Zaglądamy do ogrodu położonego przy domu wybudowanym w latach 20. XX wieku. Sam ogród powstał kilka kat temu wokół starej, 100-letniej moreli. Ścieżki mają...

więcej »
Ocena
50%
50%
Facebook Twitter Blip Digg
 

Porady

Sekrety uprawy pomidorów

Sekrety uprawy pomidorów

Pani Agnieszka Tokarczyk jest właścicielką malowniczego cienistego ogrodu bylinowego. Od lat też zbiera doświadczenia związane z uprawą pomidorów i...

więcej »
Ocena
91%
9%
Facebook Twitter Blip Digg
 

Przepisy

Papryka z kapustą kiszoną (z odc. 613)

Papryka z kapustą kiszoną (z odc. 613)

Podczas naszej wyprawy na Węgry, poznaliśmy wiele lokalnych przysmaków. Oto przepis na jeden z nich.

więcej »
Ocena
90%
10%
Facebook Twitter Blip Digg