Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Ja bardzo lubię ten program, zawsze mam kartkę i długopis by zapisać sobie ciekawe rośliny, których nie mam jeszcze. Jednak zmiana nie była konieczna chciałabym tvnmeteo, a nie HGTV dlatego, ze jest nudny i w kółko powtórki, a "Musisz to mieć" to jakaś porażka drzewka w donicy dla leniwych za 250zł!. Nowe HGTV zamiast tvnmeteo-pomyłka!
2017.04.05
~ Iwona
Re: Zmiany, zmiany
błagam niech wróci 'stara maja w ogrodzie' , nie umiem się przestawić .Wszystko mnie denerwuje w tej nowej wersji. Nawet godziny emisji inne są.
2017.03.29
~ asa
Re: Zmiany, zmiany
wystarczy kliknąć w nazwę odcinka i otworzyć w nowej karcie lub nowym oknie.. AdBlock wyłączony...
2017.03.25
~ ewzyta
Re: Zmiany, zmiany
Proszę na początek wyłączyć wtyczkę do blokowania reklam (np Adblock), odświeżyć stronę i spróbować ponownie:)
2017.03.19
Redakcja
Re: Zmiany, zmiany
nie moge odtwarzac odcinkow :( a dziecko za chwile wroci od dziaadkow :)
2017.03.19
~ nie moge odtwarzac odcinkow
Re: Zmiany, zmiany
Pani Moniko, a nowe odcinki udaje się Pani odtworzyć? Jeśli problem jest tylko ze starszymi, to proszę podać jeden z numerów, z którymi jest problem, będziemy szukać przyczyny:).
A jeśli problem jest ze wszystkimi, to trzeba zacząć od wyłączenia wtyczki blokującej reklamy - zazwyczaj to jest przyczyną kłopotów.
2017.03.12
~ redakcja
problem z odtworzeniem odcinków
Dzień dobry, nie mogę obejrzeć odcinków archiwalnych, nawet tych które były dwa lub 3 miesiące temu. Kiedy klikam na dany odcinek jest tylko tekst i zdjęcia a nie ma filmu :) Proszę napiszcie co zrobić. Nie mam telewizora, więc co niedzielę rano oglądałam sobie poprzedni odcinek. Monika
2017.03.12
~ Monika
Re: Zmiany, zmiany
Witam, chciałbym poprzeć opinię użytkownika ariela. Również zwróciłem uwagę na to, że nazwy roślin jest dosyć ciężko odczytać z powodu dosyć mocno artystycznej czcionki. Na starszych (i mniejszych) telewizorach problem jest jeszcze większy. ;) To co w dzisiejszym odcinku bardzo mi się podobało to zaproszenie studentów do programu. Super pomysł na wsparcie młodych!
2017.02.05
~ Rob
Re: Zmiany, zmiany
P.Maju wszystkie odcinki oglądam od lat i choć nie mam własnego ogrodu staram się w rodzinie przemycić porady i nowości ogrodnicze zaczerpnięte z waszych programów.Miło mnie zaskoczyła nowa ramówka jednak mam z nią mały problem gdyż mam już problemy ze wzrokiem a nazwy roślin są pisane ozdobnie i mniej przejrzyście niż poprzednio dlatego nie zawsze udaje mi się je zapamiętać i zapisać.Może dałoby się je dłużej zatrzymać na ekranie lub wyraźniej jak poprzednio opisywać. Pozdrawiam ciepło i cieszę się na dalsze spotkania na ekranie
2017.01.15
~ ariel
Re: Zmiany, zmiany
Proszę sprawdzić, czy przeglądarka ma jakąś wtyczkę blokującą reklamy - trzeba ją wyłączyć, odświeżyć stronę i to zazwyczaj pomaga:) Jeśli nie, to poprosimy o podanie nam nazwy i wersji przeglądarki.
2017.01.07
Redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Nie mogę obejrzeć żadnego odcinka na Waszej stronie? Co się dzieje?
2017.01.07
~ ktosik
Re: Zmiany, zmiany
Witam Pani Maju i redakcjo tego cudownego programu. Od dawna chciałam napisać,ale dopiero teraz mam parę istotnych spraw. Co niedzielę oglądam premierowe odcinki i potem ich powtórki w tygodniu.Przeczytałam kilka opinii wstecz,że niektórym nie podobają się reklamy środków ochrony. A mi się wydaje,że czasami są pomocne te rady,bo nie zawsze ogrody są piękne i wszystko w nich bujnie samo rośnie.Fajna jest też obecna formuła odcinków: są ogrody duże i małe, zaprojektowane przez projektantów i przez właścicieli.Zapowiadane są zmiany w TVN Meteo i mam nadzieję,że będziemy nadal Was oglądać i te premierowe odcinki, i powtórki, i archiwalne odcinki, ale naprawdę archiwalne:te pierwsze najpierwsze,bo tych mi właśnie brakuje. Pozdrowienia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
2017.01.05
~ Joleczka
Re: Zmiany, zmiany
Witam Pani Maju.Zawsze z wielką ciekawością oglądam niedzielne odcinki Pani programu. Cudowne ogrody i cudowni ludzie. A może kiedyś pokarzecie Ogród Japoński w Jarkowie. Pozdrawiam
2017.01.03
~ Ryszard
Re: Zmiany, zmiany
Witam Droga Redakcjo programu i oczywiście cudowną Panią Maję (jak Pani to robi, że się Pani nie zmienia:) ). Czekam zawsze z niecierpliwością na niedzielny poranek, aby przy śniadaniu rodzinie móc krzyknąć: O, jaki wspaniały był odcinek!!! to już taka tradycja. A teraz do pani Elviry i Bea odnośnie reklam i lokowania produktu. Oczywiście, że jest tego sporo, ale te reklamy mają również wartość edukacyjną- ja nie prenumerują czasopism ogrodniczych, a o wielu nowinkach dowiedziałem się z programu Maja w ogrodzie. I cóż, podejrzewam, ze gdyby nie ci sponsorzy to nie widzielibyśmy wielu odcinków zagraniczno-wyjazdowych. A Ci Państwo, którzy udostępniają nam swoje ogrody cieszą się z drobnych upominków. Pozdrawiam jeszcze raz i czekam na kolejne odcinki.
2016.12.28
~ Gosia
Re: Zmiany, zmiany
Droga Redakcjo, piszę odn.tych powtorek dawnych, dawnych odcinkòw, niestety jestem w grupie nie posiadających tvn meteo active :-( i niestety nie dane mi jest oglądać starych, dawnych powtòrek, dlatego fajnie jak by na macierzytej stacji tvn nawet w godzinach nocnych dało by radę pokazać te dawne. Ale rozumiem ,że telewizja rządzi się swoimi prawami. Pozdrawiam całą Redakcję:-) i dziękuję za ten piękny program :-) Przy okazji zapytam czy kiedyś będzie można zobaczyć ogròd Mai ;-)
2016.08.06
~ Kasieńka
Re: Zmiany, zmiany
Na antenie emitujemy cały czas nowe odcinki (a także powtórki archiwalnych odcinków), a wszystkie odcinki od 325 (a także wybrane wcześniejsze) można przecież w dowolnej chwili obejrzeć na naszej stronie:)
2016.08.01
Redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Droga redakcjo, tak właśnie myślałam że nie będzie już powtórek, tak tylko pytam, bo w tamtym bodaj że roku były powtórki w wakacje i tak chciałam dopytać :)Fajnie by było obejrzeć jakieś stare "perełki" , czy nie było by możliwości powtórek na stronie albo na TvN , choćby w godzinach nocnych ? Pozdrawiam Redakcję :)
2016.07.31
~ Kate
Re: Zmiany, zmiany
Do Bea ! Czytam te wypowiedz i zastanawiam sie nad stopniem życiowej naiwności osoby piszącej. lub z jakiego swiata pochodzi. . .A niby z czego ten program ma sie utrzymać jeśli nie z reklam w telewizji komercyjnej ? Mysle , ze jest sposob ! BEA moze byc sponsorem nagrywania kolejnych odcinków , oczywiście bez. reklam i nie bedzie musiała zadawać nonsensownych pytań .
2016.07.27
~ Andrzej K .
Re: Zmiany, zmiany
Do kate:
Cały czas są nowe odcinki, nie będzie powtórek:)
2016.07.24
~ redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Droga Pani Maju i cała redakcjo! Gratuluję 600 odcinków programu! Wszystkie oglądam z największą przyjemnością. Niedzielny poranek jest dla mnie świętem ,na które czekam z niecierpliwością. Ogrody są różne, tak jak upodobania i gusty ich właścicieli. Zawsze jednak widać w nich pasję. I to bardzo inspiruje, rownież mnie. Pozdrawiam cieplo i życzę wielu kolejnych, udanych odcinkow.
2016.07.24
~ Małgosia S.