Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:25
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
TVN KOMPLETNIE LEKCEWAŻY SWOICH ODBIORCÓW. CZY KTOŚ OGLĄDA TELEWIZJE O 2 LUB 3 W NOCY????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! MYŚLĘ ŻE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TEN CAŁY ACTIV JEST TAK ŻAŁOSNY ŻE SZKODA GADAĆ!!!!!!!!!!!!!! ZA NIEDŁUGO CAŁKIEM ZNIESIECIE NAJLEPSZY PROGRAM MYŚLĘ O MAI W OGRODZIE BO STWIERDZICIE ŻE MA NISKĄ OGLĄDALNOŚĆ NO I NIE DZIWIĘ SIĘ BO KTO BĘDZIE OGLĄDAŁ O 3 W NOCY!!!!!!!!!!!! NAJLEPSZY PROGRAM KTÓRY BYŁ W TVN METEO ZMIENIONY NA NAPAKOWANYCH CWANIAKÓW I CHUDE JAK PATYK LASKI ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015.04.20
~ AGA
Re: Zmiany, zmiany
Myślę,że TVN lekceważy widzów. Kilka razy próbowałem obejrzeć dzisiaj Maję w. ogrodzie. Nie ma, jest tylko wrzaskliwe Active...Dopiero w tym miejscu przeczytałem o nowych godzinach...nawet ich nie ma na stronie Mai...Cóż, pewnie jeszcze trochę i Maja zniknie - bo jak można inaczej myśleć widząc, że audycja została zmarginalizowana...ilość powtórek ograniczono o przeszło połowę, brak informacji....ale za to widzę tych trenujących...żenująco to...TVN zlikwidował praktycznie jak nazwa wskazywała TVN Meteo - czyli milo spokojnie bez nadmiaru reklam o pogodzie i nie tylko...i co z tego zostało..praktycznie nic...nawet nie oszczędzono jednego z najlepszych programów TVN z najlepsza prowadzącą Maja Popielarską. Szkoda...i to bardzo...ale z widzem nikt się nie liczy...
2015.04.19
~ Zawiedziony, i to bardzo....
Re: Zmiany, zmiany
Witam, PREMIERA TVN niedziela: godz. 7:55 nie ulega zmianie, natomiast reszta wynika z nowej ramówki stacji TVNMeteo Active. Poniżej godziny emisji (są też powtórki nocne - codziennie o godz. 1.03,3.03 i 5.03) Od 16 kwietnia 2015 " Maja w ogrodzie" w TVNMETEO Active: niedziela 9.02 - premiera, 14.30, 19.30; poniedziałek 17.02, 23.02; wtorek 15.30; środa 22.28; czwartek 9.29; piątek 7.30, 17.30; sobota 20.30.
2015.04.19
~ redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Jestem wkurzony! \"Maja w ogrodzie\" to jedno z tych najlepszych rzeczy, jakie TVN się udało w ogóle, program wyjątkowy,wysoce edukacyjny i relaksujący, porównywalny do Makłowicza i Cejrowskiego jeśli chodzi o poznanie świata, jego piękna i różnorodności, delektowanie się obrazami i maksymalne oddalenie od banału. \"Maja w ogrodzie\" to mistrzostwo świata tak samo jak pokazy dwóch wyżej wymienionych panów. Także trzeba koniecznie podkreślić ogromny urok oraz niebywały wdzięk samej prezenterki, dzięki której z tym większą radością ogląda się kolejne odcinki. I taki program został teraz zmarginalizowany!!! Głównie emitowany w godzinach nocnych, jeśli dobrze rozumię tę, jak głupi żart, rozpiskę. LOL! W zamian otrzymujemy kolejną tandetę i banał. Wstyd TVN! Podpisuję się z zapałem pod komentarzem \"Gucia\", albo Maja albo żaden TVN, no, oprócz nSportu, który również jest świetnie prowadzony.
2015.04.19
~ wkurzony
Re: Zmiany, zmiany
Chciałam obejrzeć dzisiaj kolejny odciek \\\\\\\'Mai w ogrodzie\\\\\\\" i niestety o żadnej z dotychczasowych pór emisji nic. Ani programu, ani informacji, o której godzinie będzie. Cóż, nie powinnam się chyba dziwić- to przecież tvn! Tu się liczy tylko widz z kasą, który będzie oglądać reklamy i kupować. Z całej oferty stacji oglądałam systematycznie tylko program Pani Mai- reszta jest niestrawna ( ale to temat na inny komentarz). Lubię oglądać \\\\\\\"Maję w Ogrodzie mino, że nie jest to program idealny ale jeden z nielicznych w tym kraju. Wielka szkoda, że program został zepchnięty na kompletny margines (ciągle nie mogę przyzwyczaić się, że ciekawe filmy, programy, koncerty są w naszym kraju grubo po północy). Może po prostu nasze społeczeństwo jeszcze nie jest na tym etapie aby docenić piękno krajobrazu, ogrodu, roślin, ciszy- musi być dużo hałasu, zamieszania, kupowania. Takie zapełnianie wewnętrznej pustki. Zespół programu zachęcam do walki o lepsze godziny emisji a widzów do reagowania bo kto milczy nie ma racji. Pozdrawiam- Beata
2015.04.19
~ Beata
Moje uwagi
Co za szaleństwo w tej telewizji z tym odchudzaniem i jedzeniem.Nie ma stacji i kanału żeby nie nadawał programu kulinarnego a potem programu o odchudzaniu.Naprawdę jest tego przesyt.Rozumiem,że jest problem gdy ktoś waży 80,100 czy 150 kg wtedy należy udać się do lekarza bo jest to przyczyna chorobowa chociaż nie występuje z dnia na dzień i wcześniej należało zareagować by do takiego stanu nie dopuścić.Ale u przeciętnego Kowalskiego czy Kowalskiej parę kilogramów ponad normę to nie problem,dość mamy propagowania szkieletów chodzących po wybiegach.Ani to ładne ani zdrowe.Ale cały kanał meteo activ to już przesada.A może więcej miejsca przeznaczyć na aktywność ale ogrodniczą, o co domagamy się i prosimy już od dawna.Nie dość,że lekceważone są nasze prośby to jeszcze audycja Maja w ogrodzie jest coraz krótsza gdyż coraz dłuższe są reklamy przerywające program natomiast czas przeznaczony na audycję pozostał ten sam.I nie dość, że reklamy zakłócają nam ucztę jaką jest oglądanie Mai w niedzielny poranek to jeszcze wprowadzają w złość i wrogość do kierownictwa stacji.Nie rozumiem tej polityki ,którą traktuję jako złośliwość w stosunku do widzów /bo i powtórek jest dużo mniej,głównie w nocy/.A reklam i tak nie oglądam -przełączam na inny kanał gdzie nie ma reklam.Pozdrawiam serdecznie całą Redakcję, Ewa
2015.04.18
~ Ewa
Re: Zmiany, zmiany
Ogrody mogą być różne, krajowe i zagraniczne, \" bogate\" i \"biedne\" ale zaspokajające potrzeby estetyczne, dające inspirację i relaks , a wiec niekoniecznie dla ludzi mających swoje ogrody, a bardziej dla tych, którzy cieszą się pięknem przyrody i zachwyconych ludzką pomysłowością .
2015.04.18
~ ela
Re: Zmiany, zmiany
Pani Maju, dlaczego dała się Pani zepchnać z wizji kolejnemu programowi dla młodych ogłupionych na punkcie dbania o sylwetkę ? Ludzie w nieco starszym wieku bardziej interesuje Pani program, dający relaks mniej aktywny niż maraton albo fitnes. Nie jestem marginesem społecznym, a zaczynam się czuć pominięta przez telewizję. To uwagi nie całkiem do Pani, ale nie wiem, wobec kogo mam je wyrazić, więc na Pani się skrupiło. Nie wiem nawet, czy dobrze wyślę ten komentarz, bo nie umiem przeczytać tych obrazków zakodowanych.A zyć jeszcze bym chciała, oglądając cudze, a piękne ogrody ...Pozdrawiam !
2015.04.18
~ ela
Re: Zmiany, zmiany
Tak co jakiś czas piszecie na forum o chęci oglądania ogrodów zwykłych ludzi pasjonatów ,ale jak tylko pojawi sie odcinek z takiego ogrodu , wówczas na forum prawie nie istniejecie .Tak bardzo jestescie zainteresowani tymi zwykłymi pasjonatami ??? Widz chce nowości , nie klepania wciąż tego samego tematu.
2015.04.13
~ Jan
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo lubię oglądać program "Maja w ogrodzie", ale chciałabym więcej odcinków o ogrodach zwykłych ludzi, którzy nie wynajmują żadnych firm zewnętrznych lecz swą wiedzą mogą się podzielić z innymi. Program można też rozszerzyć informacjami o nowościach, które przecież na okrągło się pojawiają dotyczącą nowych gatunków drzew, krzewów, kwiatów mogących rosnąć w naszym klimacie.
2015.04.12
~ Pola
Re: Zmiany, zmiany
No ! Gdyby zabraklo w TVN programu Maja w ogrodzie .Wowczas skoncze przyjazn z TVN na serio.
2015.04.06
~ Gapcio
Re: Zmiany, zmiany
Kochana Pani Maju ... mam nadzieję, że " Maja w ogrodzie " w nowym TVN Meteo Active nie zniknie ??????
2015.03.11
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Kochana Maja i kochany program ;). Jestem zwolenniczką tego programu od początku powstania. Różnie się do niektórych odcinków odnosiłam ale jest to program dla telewidzów a nie tylko dla mnie i nalezy to uszanować. Osobiście najbardziej lubię te odcinki, które pokazują pracę takich zwykłych ,,ogrodników -hobbystów,, jak ja. Owszem , ogrody zaprojektowane i wykonane przez firmy , tez są godne podpatrywania. No ale nie każdego ,,Kowalskiego,, na to stać. Co do odcinków poświęconych ogrodom zagranicznym to polecam kanał DOMO. Tak są piękne programy nt ogrodów, min. angielskich. Była cała seria poświęcona ogrodom australijskim a także ogrodom świata. Przecudne filmy . Polecam. Co do mnie to jednak niechby Maja była nasza, polska. Pozdrawiam
2015.03.01
~ klarysa
Re: Zmiany, zmiany
Też nie lubię tematów o owocach, warzywach i drzewach owocowych, dla mnie ogród - to ogród ozdobny. Ale są ludzie, którzy właśnie w tym widzą swój relaks i temu poświęcają czas, należy to uszanować. Niewielka ilość takich informacji nikomu przecież nie zaszkodzi. A moje pytanie do AS - ale o co chodzi? jak to się ma do całości wątku?
2015.03.01
~ Karola
Re: Zmiany, zmiany
Najlepiej bedzie oglądać w niedzielny poranek uprawę pomidorów , ogórków czy drzew owocowych . Oczywiście widzę te tłumy oglądających .I powstaje pytanie , jak szybko znakomity program Maja w ogrodzie zniknąłby z ekranów tv. ?
2015.02.27
~ AS
Re: Zmiany, zmiany
Niektórzy piszą, że chcą zmian. Proszą, żeby pokazywać więcej ogrodów zagranicznych. A ja powiem tak: Ogrody zagraniczne są w zagranicznych INNYCH programach. Są tam też rośliny, które niekoniecznie wytrzymają nasze warunki. A chyba nie taki jest cel programu \"Maja w ogrodzie\" Przecież to nie jest program podróżniczy - to program o POLSKICH ogrodach, tak? O warunkach jakie u nas występują, o roślinach które możemy u nas hodować. I zgodzę się z moją poprzedniczką, że ludzie bogaci nie muszą wiedzieć jak opryskać rośliny. Mają od tego cała świtę pracowników.
2015.02.23
~ Karola
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo lubiłam program pani Mai i nadal go oglądam, ale od pewnego czasu stał się głównie prezentacją luksusowych ogrodów, aranżowanych przez architektów krajobrazu. Za rzadko pokazywane są zwykłe ogrody, działki, brak informacji o zasadach pielęgnacji roślin (nawet zwykłych), o samych roślinach. Chciałabym oprócz oglądania ciekawych ogrodów otrzymywać również praktyczne porady ogrodnicze - na poziomie dostępnym dla zwykłych ludzi, którzy nie angażują ekip do dbania o swój ogródek. Milionerzy nie oglądają programów o 8 rano w niedzielę i nie muszą wiedzieć jak np opryskać 10 metrowe drzewo (z drabinki się nie da).
2015.02.23
~ Ewa
Re: Zmiany, zmiany
Jestem bardzo za wszelkimi nowościami w tym programie .Ogody czeskie , lub jakiekolwiek inne chętnie zawsze widziane .Pomyślności dla całej Redakcji .
2015.01.30
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Kocham Maję w ogrodzie i mam prośbę:chociaż raz na jakiś czas zaprezentuj nam czeskie ogrody.Są takie piękne i naprawdę z wielkim smakiem i znajomością roślin tworzone.Ogrody Maroka są ciekawe,angielskie wspaniałe ale naprawdę warto pokazać pracę czeskich miłośników ogrodów.Przecież Czechy są dużo bliżej.Pozdrawiam przemiłą Maję i Redakcję-Ewa
2015.01.28
~ Ewa
Re: Zmiany, zmiany
Nie , nie obudzi sie ,został jeno łeb szary bez mózgu i zaraza go dalej toczy , jak kogo zniszczyć , bo sam jest zerem .Bardzo dobry i przyjemny program ,najchętniej oglądam ten ze wszystkich innych .Pozdrawiam .
2014.08.13
~ Baśka