Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
nie moge odtwarzac odcinkow :( a dziecko za chwile wroci od dziaadkow :)
2017.03.19
~ nie moge odtwarzac odcinkow
Re: Zmiany, zmiany
Pani Moniko, a nowe odcinki udaje się Pani odtworzyć? Jeśli problem jest tylko ze starszymi, to proszę podać jeden z numerów, z którymi jest problem, będziemy szukać przyczyny:).
A jeśli problem jest ze wszystkimi, to trzeba zacząć od wyłączenia wtyczki blokującej reklamy - zazwyczaj to jest przyczyną kłopotów.
2017.03.12
~ redakcja
problem z odtworzeniem odcinków
Dzień dobry, nie mogę obejrzeć odcinków archiwalnych, nawet tych które były dwa lub 3 miesiące temu. Kiedy klikam na dany odcinek jest tylko tekst i zdjęcia a nie ma filmu :) Proszę napiszcie co zrobić. Nie mam telewizora, więc co niedzielę rano oglądałam sobie poprzedni odcinek. Monika
2017.03.12
~ Monika
Re: Zmiany, zmiany
Witam, chciałbym poprzeć opinię użytkownika ariela. Również zwróciłem uwagę na to, że nazwy roślin jest dosyć ciężko odczytać z powodu dosyć mocno artystycznej czcionki. Na starszych (i mniejszych) telewizorach problem jest jeszcze większy. ;) To co w dzisiejszym odcinku bardzo mi się podobało to zaproszenie studentów do programu. Super pomysł na wsparcie młodych!
2017.02.05
~ Rob
Re: Zmiany, zmiany
P.Maju wszystkie odcinki oglądam od lat i choć nie mam własnego ogrodu staram się w rodzinie przemycić porady i nowości ogrodnicze zaczerpnięte z waszych programów.Miło mnie zaskoczyła nowa ramówka jednak mam z nią mały problem gdyż mam już problemy ze wzrokiem a nazwy roślin są pisane ozdobnie i mniej przejrzyście niż poprzednio dlatego nie zawsze udaje mi się je zapamiętać i zapisać.Może dałoby się je dłużej zatrzymać na ekranie lub wyraźniej jak poprzednio opisywać. Pozdrawiam ciepło i cieszę się na dalsze spotkania na ekranie
2017.01.15
~ ariel
Re: Zmiany, zmiany
Proszę sprawdzić, czy przeglądarka ma jakąś wtyczkę blokującą reklamy - trzeba ją wyłączyć, odświeżyć stronę i to zazwyczaj pomaga:) Jeśli nie, to poprosimy o podanie nam nazwy i wersji przeglądarki.
2017.01.07
Redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Nie mogę obejrzeć żadnego odcinka na Waszej stronie? Co się dzieje?
2017.01.07
~ ktosik
Re: Zmiany, zmiany
Witam Pani Maju i redakcjo tego cudownego programu. Od dawna chciałam napisać,ale dopiero teraz mam parę istotnych spraw. Co niedzielę oglądam premierowe odcinki i potem ich powtórki w tygodniu.Przeczytałam kilka opinii wstecz,że niektórym nie podobają się reklamy środków ochrony. A mi się wydaje,że czasami są pomocne te rady,bo nie zawsze ogrody są piękne i wszystko w nich bujnie samo rośnie.Fajna jest też obecna formuła odcinków: są ogrody duże i małe, zaprojektowane przez projektantów i przez właścicieli.Zapowiadane są zmiany w TVN Meteo i mam nadzieję,że będziemy nadal Was oglądać i te premierowe odcinki, i powtórki, i archiwalne odcinki, ale naprawdę archiwalne:te pierwsze najpierwsze,bo tych mi właśnie brakuje. Pozdrowienia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
2017.01.05
~ Joleczka
Re: Zmiany, zmiany
Witam Pani Maju.Zawsze z wielką ciekawością oglądam niedzielne odcinki Pani programu. Cudowne ogrody i cudowni ludzie. A może kiedyś pokarzecie Ogród Japoński w Jarkowie. Pozdrawiam
2017.01.03
~ Ryszard
Re: Zmiany, zmiany
Witam Droga Redakcjo programu i oczywiście cudowną Panią Maję (jak Pani to robi, że się Pani nie zmienia:) ). Czekam zawsze z niecierpliwością na niedzielny poranek, aby przy śniadaniu rodzinie móc krzyknąć: O, jaki wspaniały był odcinek!!! to już taka tradycja. A teraz do pani Elviry i Bea odnośnie reklam i lokowania produktu. Oczywiście, że jest tego sporo, ale te reklamy mają również wartość edukacyjną- ja nie prenumerują czasopism ogrodniczych, a o wielu nowinkach dowiedziałem się z programu Maja w ogrodzie. I cóż, podejrzewam, ze gdyby nie ci sponsorzy to nie widzielibyśmy wielu odcinków zagraniczno-wyjazdowych. A Ci Państwo, którzy udostępniają nam swoje ogrody cieszą się z drobnych upominków. Pozdrawiam jeszcze raz i czekam na kolejne odcinki.
2016.12.28
~ Gosia
Re: Zmiany, zmiany
Droga Redakcjo, piszę odn.tych powtorek dawnych, dawnych odcinkòw, niestety jestem w grupie nie posiadających tvn meteo active :-( i niestety nie dane mi jest oglądać starych, dawnych powtòrek, dlatego fajnie jak by na macierzytej stacji tvn nawet w godzinach nocnych dało by radę pokazać te dawne. Ale rozumiem ,że telewizja rządzi się swoimi prawami. Pozdrawiam całą Redakcję:-) i dziękuję za ten piękny program :-) Przy okazji zapytam czy kiedyś będzie można zobaczyć ogròd Mai ;-)
2016.08.06
~ Kasieńka
Re: Zmiany, zmiany
Na antenie emitujemy cały czas nowe odcinki (a także powtórki archiwalnych odcinków), a wszystkie odcinki od 325 (a także wybrane wcześniejsze) można przecież w dowolnej chwili obejrzeć na naszej stronie:)
2016.08.01
Redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Droga redakcjo, tak właśnie myślałam że nie będzie już powtórek, tak tylko pytam, bo w tamtym bodaj że roku były powtórki w wakacje i tak chciałam dopytać :)Fajnie by było obejrzeć jakieś stare "perełki" , czy nie było by możliwości powtórek na stronie albo na TvN , choćby w godzinach nocnych ? Pozdrawiam Redakcję :)
2016.07.31
~ Kate
Re: Zmiany, zmiany
Do Bea ! Czytam te wypowiedz i zastanawiam sie nad stopniem życiowej naiwności osoby piszącej. lub z jakiego swiata pochodzi. . .A niby z czego ten program ma sie utrzymać jeśli nie z reklam w telewizji komercyjnej ? Mysle , ze jest sposob ! BEA moze byc sponsorem nagrywania kolejnych odcinków , oczywiście bez. reklam i nie bedzie musiała zadawać nonsensownych pytań .
2016.07.27
~ Andrzej K .
Re: Zmiany, zmiany
Do kate:
Cały czas są nowe odcinki, nie będzie powtórek:)
2016.07.24
~ redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Droga Pani Maju i cała redakcjo! Gratuluję 600 odcinków programu! Wszystkie oglądam z największą przyjemnością. Niedzielny poranek jest dla mnie świętem ,na które czekam z niecierpliwością. Ogrody są różne, tak jak upodobania i gusty ich właścicieli. Zawsze jednak widać w nich pasję. I to bardzo inspiruje, rownież mnie. Pozdrawiam cieplo i życzę wielu kolejnych, udanych odcinkow.
2016.07.24
~ Małgosia S.
Re: Zmiany, zmiany
Mam pytanie, bo juz polowa wakacji i nie ma powtorek, czy beda ?
2016.07.24
~ kate
Re: Zmiany, zmiany
Chciałam jeszcze dodać jedno : mówi Pani w swych programach o ekologii, ochronie zwierząt i owadów w ogrodzie szczególnie pszczół, których jest coraz mniej. Czy nie należałoby w związku z tym całkowicie zrezygnować z reklam środków ochrony roślin i całej tej chemii? Niech się te firmy reklamują , bo mają do tego prawo, ale nie w takim programie.
2016.07.24
~ Bea
Re: Zmiany, zmiany
Pani Maju, proszę pooglądać programy Alana Titshmarsha, Montego Dona itp. To programy promujące ogrody angielskie zwykłych ludzi mających niewielki skrawek ziemi. Może to natchnie Panią, by pokazywać naprawdę polskie ogrody a nie wystylizowane i reklamujące szkółki roślin ich właścicieli. Po co tyle reklam w Pani programie ? Przyznaję, że niektóre Pani programy te z wcześniejszych lat były świetne, szkoda , że zmieniła Pani formułę programu.
2016.07.24
~ Bea
Re: Zmiany, zmiany, UDOSKONALONA WERSJA MAI, hehe, a to dobre!
Witam, długo nosiłam się z zamiarem napisania komentarza o obecnej formule programu \"Maja w ogrodzie\", ponieważ oboje w mężem bardzo lubiliśmy ten program. Po komentarzach na forum widzę jednak, że nie jesteśmy odsobnieni w odczuciach. Teraz już nie da się tego oglądać. Te wszystkie nawozy, prysznice, trutki na szkodniki, odżywki, opryski i jeszcze ten market budowlany... Czy na tym ma polegać ten program? Reklam mamy pełno, po co i tu? Czy nie stać WAS producenci na niereklamowanie produktów ogrodniczych? Program był naprawdę fajny, miło się go oglądało przy niedzielnym śniadaniu. Tracicie widzów, ogarnijcie się! PROTESTUJĘ I WRAZ Z NIEOGLĄDANIEM REKALM NIE OGLĄDAM JUŻ TEGO PROGRAMU!
2016.06.21
~ Elwira