Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Droga redakcjo, tak właśnie myślałam że nie będzie już powtórek, tak tylko pytam, bo w tamtym bodaj że roku były powtórki w wakacje i tak chciałam dopytać :)Fajnie by było obejrzeć jakieś stare "perełki" , czy nie było by możliwości powtórek na stronie albo na TvN , choćby w godzinach nocnych ? Pozdrawiam Redakcję :)
2016.07.31
~ Kate
Re: Zmiany, zmiany
Do Bea ! Czytam te wypowiedz i zastanawiam sie nad stopniem życiowej naiwności osoby piszącej. lub z jakiego swiata pochodzi. . .A niby z czego ten program ma sie utrzymać jeśli nie z reklam w telewizji komercyjnej ? Mysle , ze jest sposob ! BEA moze byc sponsorem nagrywania kolejnych odcinków , oczywiście bez. reklam i nie bedzie musiała zadawać nonsensownych pytań .
2016.07.27
~ Andrzej K .
Re: Zmiany, zmiany
Do kate:
Cały czas są nowe odcinki, nie będzie powtórek:)
2016.07.24
~ redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Droga Pani Maju i cała redakcjo! Gratuluję 600 odcinków programu! Wszystkie oglądam z największą przyjemnością. Niedzielny poranek jest dla mnie świętem ,na które czekam z niecierpliwością. Ogrody są różne, tak jak upodobania i gusty ich właścicieli. Zawsze jednak widać w nich pasję. I to bardzo inspiruje, rownież mnie. Pozdrawiam cieplo i życzę wielu kolejnych, udanych odcinkow.
2016.07.24
~ Małgosia S.
Re: Zmiany, zmiany
Mam pytanie, bo juz polowa wakacji i nie ma powtorek, czy beda ?
2016.07.24
~ kate
Re: Zmiany, zmiany
Chciałam jeszcze dodać jedno : mówi Pani w swych programach o ekologii, ochronie zwierząt i owadów w ogrodzie szczególnie pszczół, których jest coraz mniej. Czy nie należałoby w związku z tym całkowicie zrezygnować z reklam środków ochrony roślin i całej tej chemii? Niech się te firmy reklamują , bo mają do tego prawo, ale nie w takim programie.
2016.07.24
~ Bea
Re: Zmiany, zmiany
Pani Maju, proszę pooglądać programy Alana Titshmarsha, Montego Dona itp. To programy promujące ogrody angielskie zwykłych ludzi mających niewielki skrawek ziemi. Może to natchnie Panią, by pokazywać naprawdę polskie ogrody a nie wystylizowane i reklamujące szkółki roślin ich właścicieli. Po co tyle reklam w Pani programie ? Przyznaję, że niektóre Pani programy te z wcześniejszych lat były świetne, szkoda , że zmieniła Pani formułę programu.
2016.07.24
~ Bea
Re: Zmiany, zmiany, UDOSKONALONA WERSJA MAI, hehe, a to dobre!
Witam, długo nosiłam się z zamiarem napisania komentarza o obecnej formule programu \"Maja w ogrodzie\", ponieważ oboje w mężem bardzo lubiliśmy ten program. Po komentarzach na forum widzę jednak, że nie jesteśmy odsobnieni w odczuciach. Teraz już nie da się tego oglądać. Te wszystkie nawozy, prysznice, trutki na szkodniki, odżywki, opryski i jeszcze ten market budowlany... Czy na tym ma polegać ten program? Reklam mamy pełno, po co i tu? Czy nie stać WAS producenci na niereklamowanie produktów ogrodniczych? Program był naprawdę fajny, miło się go oglądało przy niedzielnym śniadaniu. Tracicie widzów, ogarnijcie się! PROTESTUJĘ I WRAZ Z NIEOGLĄDANIEM REKALM NIE OGLĄDAM JUŻ TEGO PROGRAMU!
2016.06.21
~ Elwira
Re: Zmiany, zmiany
Wyrażenie własnej - takiej a nie innej opinii to wg. niektórych oznaka "chorobliwie paskudnego" charakteru... Naprawdę się dziwię, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tak ograniczeni ludzie... myślę, że na poziomie gimnazjum uczą już szanowania opinii innych, wnioskuję więc, że Ty psychiatra nie miałeś z edukacją po drodze... PRZYKRE..!
2016.05.19
~ Hadrocentryczna-kolateralna
Re: Zmiany, zmiany
Do Ani. - moje słowa są jak najbardziej trafione i skierowane do osoby zarozumialej , wynioslej , wrednie złośliwej ! Moze kolateralna zna sie na lyku i drewnie , moze widać juz nawet Nobla na horyzoncie , ale autorytet z niej żaden .Nie o jej nick tu chodzi ,bo jest taki , jak i jej wiedza , tylko o chorobliwie paskudny charakterek .
2016.05.03
~ Psychiatra
Re: Zmiany, zmiany
A i jeszcze jedno... nie zgadzam się z hadrocentryczną_kolateralną. Program bardzo fajnie prowadzony, ciekawy i przyjemny. A reklamy? Gdzie ich dziś nie ma!
2016.04.28
~ ania
Re: Zmiany, zmiany
Do Psychiatry - po co te słowa... Dziewczyna się zna na botanice, a ściślej na wiązkach przewodzących, ich układzie w łodydze i ułożeniu drewna i łyka. Żaden psychiatra nie potrzebny, po prostu nick nawiązujący do wiedzy, zainteresowań.
2016.04.28
~ ania
Re: Zmiany, zmiany
Hadrocentryczna - przepraszam , ja nie chciałem dotknąć złośliwie . Zauważyłem istotne rozdraznienie psychiczne , wiec poradzilem lekarza . Dalej śmiem radzić , że warto byłoby zamówić sobie wizytę , aby zapobiec pogorszeniu samopoczucia . Zycze zdrowia .
2016.04.28
~ Psychiatra i ogrodnik tez
Re: Zmiany, zmiany
Psychiatra - dziwię się, że w 21 wieku są jeszcze tak ograniczeni ludzie jak ty... którzy nie potrafią uszanować opinii innych. Skorzystaj z pomocy specjalisty.
2016.04.18
~ hadrocentryczna_kolateralna
Re: Zmiany, zmiany
Witam mam pytanie posiekalem rebakiem swierze swierki i nie wiem czy moge podsypac tymi zrabkami pod sadzonki borowki amerykanskiej czy najlepiej poczekac az przegnija i dopiero podsypac czy moge od razu prosze o pomoc.
2016.04.11
~ Piotr
Re: Zmiany, zmiany
Hadrocentryczna-kolateralna , czasami nie trzeba lekarza ???????
2016.04.10
~ Psychiatra
Re: Zmiany, zmiany
Pan Maju , dziekujemy za Maje w Ogrodzie !!! Możliwość oglądania tych wszystkich ogrodów i cotygodniowy kontakt z Panią jest dla nas przemilym przeżyciem . Pozdrawiamy Panią i cała Redakcje .
2016.04.10
~ Grażyna i Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Program jest super. Przyjemnie się ogląda programy przyrodnicze w niedzielę przy kawie. :) To co natomiast jest na duży minus to nadmiar lokowanych produktów. Właśnie skończył się odcinek, w którym połowa czasu odcinku to pokazywanie reklamowanych produktów.
2016.04.10
~ Gut
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo ciekawy program z praktycznymi poradami . Oglądając go mozna zapalac miłością do ogrodnictwa . Cieszą powtórki odcinków ,ponieważ jest co sobie przypomnieć .Wiele pokazywanych ogrodów jest na prawdę fantastycznych budzących podziw dla twórców .Fascynuje różnorodność tych ogrodów , całkowita odmiennośc .Dziękuje Redakcji za ciekawe redagowanie programu , a Pani Mai za cudowne prowadzenie i przemila atmosferę .Pozdrawiam .
2016.04.10
~ Jan Kowalczuk
Re: Zmiany, zmiany
Program nieciekawy, odległy od realiów, niepraktyczny. Dużo komercji, reklamy. Nie widzę w nim pasji, jakiegoś ciekawego ujęcia ogrodnictwa. Nuda, monotonia.
2016.04.09
~ Hadrocentryczna-kolateralna