Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Mam pytanie, bo juz polowa wakacji i nie ma powtorek, czy beda ?
2016.07.24
~ kate
Re: Zmiany, zmiany
Chciałam jeszcze dodać jedno : mówi Pani w swych programach o ekologii, ochronie zwierząt i owadów w ogrodzie szczególnie pszczół, których jest coraz mniej. Czy nie należałoby w związku z tym całkowicie zrezygnować z reklam środków ochrony roślin i całej tej chemii? Niech się te firmy reklamują , bo mają do tego prawo, ale nie w takim programie.
2016.07.24
~ Bea
Re: Zmiany, zmiany
Pani Maju, proszę pooglądać programy Alana Titshmarsha, Montego Dona itp. To programy promujące ogrody angielskie zwykłych ludzi mających niewielki skrawek ziemi. Może to natchnie Panią, by pokazywać naprawdę polskie ogrody a nie wystylizowane i reklamujące szkółki roślin ich właścicieli. Po co tyle reklam w Pani programie ? Przyznaję, że niektóre Pani programy te z wcześniejszych lat były świetne, szkoda , że zmieniła Pani formułę programu.
2016.07.24
~ Bea
Re: Zmiany, zmiany, UDOSKONALONA WERSJA MAI, hehe, a to dobre!
Witam, długo nosiłam się z zamiarem napisania komentarza o obecnej formule programu \"Maja w ogrodzie\", ponieważ oboje w mężem bardzo lubiliśmy ten program. Po komentarzach na forum widzę jednak, że nie jesteśmy odsobnieni w odczuciach. Teraz już nie da się tego oglądać. Te wszystkie nawozy, prysznice, trutki na szkodniki, odżywki, opryski i jeszcze ten market budowlany... Czy na tym ma polegać ten program? Reklam mamy pełno, po co i tu? Czy nie stać WAS producenci na niereklamowanie produktów ogrodniczych? Program był naprawdę fajny, miło się go oglądało przy niedzielnym śniadaniu. Tracicie widzów, ogarnijcie się! PROTESTUJĘ I WRAZ Z NIEOGLĄDANIEM REKALM NIE OGLĄDAM JUŻ TEGO PROGRAMU!
2016.06.21
~ Elwira
Re: Zmiany, zmiany
Wyrażenie własnej - takiej a nie innej opinii to wg. niektórych oznaka "chorobliwie paskudnego" charakteru... Naprawdę się dziwię, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tak ograniczeni ludzie... myślę, że na poziomie gimnazjum uczą już szanowania opinii innych, wnioskuję więc, że Ty psychiatra nie miałeś z edukacją po drodze... PRZYKRE..!
2016.05.19
~ Hadrocentryczna-kolateralna
Re: Zmiany, zmiany
Do Ani. - moje słowa są jak najbardziej trafione i skierowane do osoby zarozumialej , wynioslej , wrednie złośliwej ! Moze kolateralna zna sie na lyku i drewnie , moze widać juz nawet Nobla na horyzoncie , ale autorytet z niej żaden .Nie o jej nick tu chodzi ,bo jest taki , jak i jej wiedza , tylko o chorobliwie paskudny charakterek .
2016.05.03
~ Psychiatra
Re: Zmiany, zmiany
A i jeszcze jedno... nie zgadzam się z hadrocentryczną_kolateralną. Program bardzo fajnie prowadzony, ciekawy i przyjemny. A reklamy? Gdzie ich dziś nie ma!
2016.04.28
~ ania
Re: Zmiany, zmiany
Do Psychiatry - po co te słowa... Dziewczyna się zna na botanice, a ściślej na wiązkach przewodzących, ich układzie w łodydze i ułożeniu drewna i łyka. Żaden psychiatra nie potrzebny, po prostu nick nawiązujący do wiedzy, zainteresowań.
2016.04.28
~ ania
Re: Zmiany, zmiany
Hadrocentryczna - przepraszam , ja nie chciałem dotknąć złośliwie . Zauważyłem istotne rozdraznienie psychiczne , wiec poradzilem lekarza . Dalej śmiem radzić , że warto byłoby zamówić sobie wizytę , aby zapobiec pogorszeniu samopoczucia . Zycze zdrowia .
2016.04.28
~ Psychiatra i ogrodnik tez
Re: Zmiany, zmiany
Psychiatra - dziwię się, że w 21 wieku są jeszcze tak ograniczeni ludzie jak ty... którzy nie potrafią uszanować opinii innych. Skorzystaj z pomocy specjalisty.
2016.04.18
~ hadrocentryczna_kolateralna
Re: Zmiany, zmiany
Witam mam pytanie posiekalem rebakiem swierze swierki i nie wiem czy moge podsypac tymi zrabkami pod sadzonki borowki amerykanskiej czy najlepiej poczekac az przegnija i dopiero podsypac czy moge od razu prosze o pomoc.
2016.04.11
~ Piotr
Re: Zmiany, zmiany
Hadrocentryczna-kolateralna , czasami nie trzeba lekarza ???????
2016.04.10
~ Psychiatra
Re: Zmiany, zmiany
Pan Maju , dziekujemy za Maje w Ogrodzie !!! Możliwość oglądania tych wszystkich ogrodów i cotygodniowy kontakt z Panią jest dla nas przemilym przeżyciem . Pozdrawiamy Panią i cała Redakcje .
2016.04.10
~ Grażyna i Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Program jest super. Przyjemnie się ogląda programy przyrodnicze w niedzielę przy kawie. :) To co natomiast jest na duży minus to nadmiar lokowanych produktów. Właśnie skończył się odcinek, w którym połowa czasu odcinku to pokazywanie reklamowanych produktów.
2016.04.10
~ Gut
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo ciekawy program z praktycznymi poradami . Oglądając go mozna zapalac miłością do ogrodnictwa . Cieszą powtórki odcinków ,ponieważ jest co sobie przypomnieć .Wiele pokazywanych ogrodów jest na prawdę fantastycznych budzących podziw dla twórców .Fascynuje różnorodność tych ogrodów , całkowita odmiennośc .Dziękuje Redakcji za ciekawe redagowanie programu , a Pani Mai za cudowne prowadzenie i przemila atmosferę .Pozdrawiam .
2016.04.10
~ Jan Kowalczuk
Re: Zmiany, zmiany
Program nieciekawy, odległy od realiów, niepraktyczny. Dużo komercji, reklamy. Nie widzę w nim pasji, jakiegoś ciekawego ujęcia ogrodnictwa. Nuda, monotonia.
2016.04.09
~ Hadrocentryczna-kolateralna
Re: Zmiany, zmiany
Do koła gospodyń wiejskich . Nawet nie masz odwagi sie podpisać pod tym wpisem ,ponieważ zawiść ,zazdrość i babska patologiczna złośliwość uzbrojona. w wyrafinowane chamstwo nie daje ci spokoju .Twój wpis swiadczy o twoim. IQ poniżej O . Ten. Program zbyt. mocno. przewyższa możliwości twego intelektu .Tak wiec nie oglądaj ,nie bedzie razil. twojego mozdzku .
2016.03.12
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
,,Czemu muszę oglądać w TV tak mało utalentowane..." Ależ WCALE NIE MUSISZ!!!! Włacz sobie jakiś inny program odpowiedni dla zrzędzącego , stetryczałego niemilca.
2016.03.02
~ hanka
Re: Zmiany, zmiany
ogladam te programy o ogródkach działkowych bo mnie to interesuje, ale męczrnia słuchać tej gąski, jej teksty "o jejuś". Czemu muszę oglądać w TV tak mało utalentowane, mało inteligentne i bardzo mało ładne blondynki? Zlitujcie sie nad poczuciem smaku widzów nie wszyscy to rolnicy niewidomi i głusi. Niektórzy mają poczucie estetyki i choć minimum IQ. Czy naprawde nikogo nie razi ten poziom?
2016.03.01
~ koło gospodyń wiejskich
Re: Zmiany, zmiany
Mam takie same odczucia jak - Wuska - i dodam , że pomysł ponownej emisji odcinków Mai w ogrodzie był strzałem w dziesiątkę ! Dziękuje .
2016.02.14
~ Marek