Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:25
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Pani Maju, dlaczego dała się Pani zepchnać z wizji kolejnemu programowi dla młodych ogłupionych na punkcie dbania o sylwetkę ? Ludzie w nieco starszym wieku bardziej interesuje Pani program, dający relaks mniej aktywny niż maraton albo fitnes. Nie jestem marginesem społecznym, a zaczynam się czuć pominięta przez telewizję. To uwagi nie całkiem do Pani, ale nie wiem, wobec kogo mam je wyrazić, więc na Pani się skrupiło. Nie wiem nawet, czy dobrze wyślę ten komentarz, bo nie umiem przeczytać tych obrazków zakodowanych.A zyć jeszcze bym chciała, oglądając cudze, a piękne ogrody ...Pozdrawiam !
2015.04.18
~ ela
Re: Zmiany, zmiany
Tak co jakiś czas piszecie na forum o chęci oglądania ogrodów zwykłych ludzi pasjonatów ,ale jak tylko pojawi sie odcinek z takiego ogrodu , wówczas na forum prawie nie istniejecie .Tak bardzo jestescie zainteresowani tymi zwykłymi pasjonatami ??? Widz chce nowości , nie klepania wciąż tego samego tematu.
2015.04.13
~ Jan
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo lubię oglądać program "Maja w ogrodzie", ale chciałabym więcej odcinków o ogrodach zwykłych ludzi, którzy nie wynajmują żadnych firm zewnętrznych lecz swą wiedzą mogą się podzielić z innymi. Program można też rozszerzyć informacjami o nowościach, które przecież na okrągło się pojawiają dotyczącą nowych gatunków drzew, krzewów, kwiatów mogących rosnąć w naszym klimacie.
2015.04.12
~ Pola
Re: Zmiany, zmiany
No ! Gdyby zabraklo w TVN programu Maja w ogrodzie .Wowczas skoncze przyjazn z TVN na serio.
2015.04.06
~ Gapcio
Re: Zmiany, zmiany
Kochana Pani Maju ... mam nadzieję, że " Maja w ogrodzie " w nowym TVN Meteo Active nie zniknie ??????
2015.03.11
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Kochana Maja i kochany program ;). Jestem zwolenniczką tego programu od początku powstania. Różnie się do niektórych odcinków odnosiłam ale jest to program dla telewidzów a nie tylko dla mnie i nalezy to uszanować. Osobiście najbardziej lubię te odcinki, które pokazują pracę takich zwykłych ,,ogrodników -hobbystów,, jak ja. Owszem , ogrody zaprojektowane i wykonane przez firmy , tez są godne podpatrywania. No ale nie każdego ,,Kowalskiego,, na to stać. Co do odcinków poświęconych ogrodom zagranicznym to polecam kanał DOMO. Tak są piękne programy nt ogrodów, min. angielskich. Była cała seria poświęcona ogrodom australijskim a także ogrodom świata. Przecudne filmy . Polecam. Co do mnie to jednak niechby Maja była nasza, polska. Pozdrawiam
2015.03.01
~ klarysa
Re: Zmiany, zmiany
Też nie lubię tematów o owocach, warzywach i drzewach owocowych, dla mnie ogród - to ogród ozdobny. Ale są ludzie, którzy właśnie w tym widzą swój relaks i temu poświęcają czas, należy to uszanować. Niewielka ilość takich informacji nikomu przecież nie zaszkodzi. A moje pytanie do AS - ale o co chodzi? jak to się ma do całości wątku?
2015.03.01
~ Karola
Re: Zmiany, zmiany
Najlepiej bedzie oglądać w niedzielny poranek uprawę pomidorów , ogórków czy drzew owocowych . Oczywiście widzę te tłumy oglądających .I powstaje pytanie , jak szybko znakomity program Maja w ogrodzie zniknąłby z ekranów tv. ?
2015.02.27
~ AS
Re: Zmiany, zmiany
Niektórzy piszą, że chcą zmian. Proszą, żeby pokazywać więcej ogrodów zagranicznych. A ja powiem tak: Ogrody zagraniczne są w zagranicznych INNYCH programach. Są tam też rośliny, które niekoniecznie wytrzymają nasze warunki. A chyba nie taki jest cel programu \"Maja w ogrodzie\" Przecież to nie jest program podróżniczy - to program o POLSKICH ogrodach, tak? O warunkach jakie u nas występują, o roślinach które możemy u nas hodować. I zgodzę się z moją poprzedniczką, że ludzie bogaci nie muszą wiedzieć jak opryskać rośliny. Mają od tego cała świtę pracowników.
2015.02.23
~ Karola
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo lubiłam program pani Mai i nadal go oglądam, ale od pewnego czasu stał się głównie prezentacją luksusowych ogrodów, aranżowanych przez architektów krajobrazu. Za rzadko pokazywane są zwykłe ogrody, działki, brak informacji o zasadach pielęgnacji roślin (nawet zwykłych), o samych roślinach. Chciałabym oprócz oglądania ciekawych ogrodów otrzymywać również praktyczne porady ogrodnicze - na poziomie dostępnym dla zwykłych ludzi, którzy nie angażują ekip do dbania o swój ogródek. Milionerzy nie oglądają programów o 8 rano w niedzielę i nie muszą wiedzieć jak np opryskać 10 metrowe drzewo (z drabinki się nie da).
2015.02.23
~ Ewa
Re: Zmiany, zmiany
Jestem bardzo za wszelkimi nowościami w tym programie .Ogody czeskie , lub jakiekolwiek inne chętnie zawsze widziane .Pomyślności dla całej Redakcji .
2015.01.30
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Kocham Maję w ogrodzie i mam prośbę:chociaż raz na jakiś czas zaprezentuj nam czeskie ogrody.Są takie piękne i naprawdę z wielkim smakiem i znajomością roślin tworzone.Ogrody Maroka są ciekawe,angielskie wspaniałe ale naprawdę warto pokazać pracę czeskich miłośników ogrodów.Przecież Czechy są dużo bliżej.Pozdrawiam przemiłą Maję i Redakcję-Ewa
2015.01.28
~ Ewa
Re: Zmiany, zmiany
Nie , nie obudzi sie ,został jeno łeb szary bez mózgu i zaraza go dalej toczy , jak kogo zniszczyć , bo sam jest zerem .Bardzo dobry i przyjemny program ,najchętniej oglądam ten ze wszystkich innych .Pozdrawiam .
2014.08.13
~ Baśka
Re: Zmiany, zmiany
Dzień dobry. Serdecznie dziękujemy za odcinek programu "Maja w ogrodzie" emitowany 10 sierpnia 2014 roku, który był miodem dla naszych serc, oczu i uszu. Oglądamy program od początku istnienia, kiedyś z przyjemnością, stopniowo, jednak z coraz większym niedosytem, a nawet niesmakiem, wywołanym pokazywaniem rzeszy właścicieli "ogrodów", egzaltowanych, snobistycznych ludzi, emanujących wyższością, którzy chwaląc się swoim "cackiem", wypaczają normalność. Słuchając o nieproszonych gościach w ogrodzie, o sposobach ich zwalczania (oczywiście środkami chemicznymi), zastanawiamy się, czy największym szkodnikiem nie jest jednak człowiek, właściciel owego skrawka matki ziemi, matki wszystkich istot żyjących na tym poletku zieleni, pragnących tak jak my, ludzie, istnieć. Życzylibyśmy sobie, aby program, podobno poradnikowy, uczył funkcjonowania w poszanowaniu całej natury, bez której jesteśmy niczym. Tyle jest naturalnych sposobów radzenia sobie z niemal wszystkimi "problemami ogrodniczymi", taki ogrom wiedzy o warunkach uprawy, której niedosyt odczuwany jest na forum programu, że może już, proszę Pani, dość komercji. Życzymy owocnej inspiracji, aby program " Maja w ogrodzie" przestał być papką konsumpcjonizmu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, za Pani pracę nad programem, za nieliczne, ale cudowne odcinki. Bardzo serdecznie pozdrawiamy cały zespół. Elżbieta i Tomasz
2014.08.12
~ eltom
Re: Zmiany, zmiany
To cudo von 67 skąd to sie wzięło , jakby tak piorun w łeb przywalil , to moze jaka szara komórka obudzilaby sie .
2014.08.12
~ Ted
Re: Zmiany, zmiany
Nie zgadzamy sie z hrabina von 67 co do wartości programu \"Maja w ogrodzie \" . Sprawdziliśmy słowo \"ewenement\" w słowniku wyrazów obcych i jest to niezwykły wypadek , sensacja ,wydarzenie .Otóż kazdy odcinek tego programu jest dla nas niezwykłym wydarzeniem i warto jest go oglądać !!! Program bardzo interesujący , urozmaicony ,pouczajacy i prowadzony profesjonalnie przez wyjątkowa osobę .Hrabina von 67 nie powinna pouczac , ponieważ wypisuje brednie .Po tonie wypowiedzi widać wyraznie babska wredna złośliwość i zawiść , a do tego kłamstwa o jednorazowym oglądaniu..To fakt , ze nie oglądamy programów niemieckich i francuskich , ale czasem brytyjskie i bardzo duzo amerykańskich z uwagi na nasze zamieszkiwanie w USA od 27 lat .Uważamy , ze Maja w ogrodzie w niczym nie jest gorsza od innych tego gatunku programów .
2014.08.11
~ Grażyna i Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Normalnie pani hrabina von 67 letni zmywak jest tutaj ewenementem na tym forum. Program był tak nudny, że zasnęła bo specjalnie wstała i nigdy więcej nie oglądała ale za to forum Mai w ogrodzie śledzi...
2014.08.09
~ Nootkatensis
Re: Zmiany, zmiany
ach, jeszcze jedno, ktoś napisał "ewenement", radzę sprawdzić w słowniku co to słowo oznacza i nie używać pojęć których znaczenia się nie zna. Ten ktoś chyba nigdy nie oglądał programów z innych państw - Niemiec, Francji, nie wspominając o brytyjskich... ach
2014.08.08
~ BrygidaRóżewska67
Re: Zmiany, zmiany
Raz chciałam obejrzeć ten program specjalnie wcześniej wstałam w Niedzielę. Pierwsze co to masa reklam, nawet jakiś dziadek nawożący pomidory, robił to tak żeby było widać naklejkę na butelce, później opryskiwał rododendrony - oczywiście tak by było widać co wlewa do spryskiwacza i logo producenta spryskiwacza . Faktycznie strasznie monotonny, po prostu nudny, nie zaciekawił mnie wcale. Po 15 minutach usnęłam. Nigdy więcej nie oglądałam go, wolałam kupić książki o tematyce ogrodniczej,( brytyjskie bo Polacy niewiele tworzą, a jak tworzą to nieudolnie niestety) oraz serię DVD Geoffa Hamiltona.
2014.08.08
~ BRygidaRóżowska67
Re: Zmiany, zmiany
Program Maja w ogrodzie , to ewenement na skale europejska ,bardzo ciekawie redagowany I swietnie prowadzony ..Dostarcza niezapomnianych wrazen I obrazow jak powinien wygladac wymarzony ogrod .Jesli ktokolwiek oczekuje w programie lekcji szkolnych , powinien udac sie raczej na kursy ogrodowe..Rozumiem , ze okreslenie monotony oznacza nudny , ja jestem tym programem oczarowany I zachwycony .
2014.07.31
~ Tom