Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:25
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Chciałam obejrzeć dzisiaj kolejny odciek \\\\\\\'Mai w ogrodzie\\\\\\\" i niestety o żadnej z dotychczasowych pór emisji nic. Ani programu, ani informacji, o której godzinie będzie. Cóż, nie powinnam się chyba dziwić- to przecież tvn! Tu się liczy tylko widz z kasą, który będzie oglądać reklamy i kupować. Z całej oferty stacji oglądałam systematycznie tylko program Pani Mai- reszta jest niestrawna ( ale to temat na inny komentarz). Lubię oglądać \\\\\\\"Maję w Ogrodzie mino, że nie jest to program idealny ale jeden z nielicznych w tym kraju. Wielka szkoda, że program został zepchnięty na kompletny margines (ciągle nie mogę przyzwyczaić się, że ciekawe filmy, programy, koncerty są w naszym kraju grubo po północy). Może po prostu nasze społeczeństwo jeszcze nie jest na tym etapie aby docenić piękno krajobrazu, ogrodu, roślin, ciszy- musi być dużo hałasu, zamieszania, kupowania. Takie zapełnianie wewnętrznej pustki. Zespół programu zachęcam do walki o lepsze godziny emisji a widzów do reagowania bo kto milczy nie ma racji. Pozdrawiam- Beata
2015.04.19
~ Beata
Moje uwagi
Co za szaleństwo w tej telewizji z tym odchudzaniem i jedzeniem.Nie ma stacji i kanału żeby nie nadawał programu kulinarnego a potem programu o odchudzaniu.Naprawdę jest tego przesyt.Rozumiem,że jest problem gdy ktoś waży 80,100 czy 150 kg wtedy należy udać się do lekarza bo jest to przyczyna chorobowa chociaż nie występuje z dnia na dzień i wcześniej należało zareagować by do takiego stanu nie dopuścić.Ale u przeciętnego Kowalskiego czy Kowalskiej parę kilogramów ponad normę to nie problem,dość mamy propagowania szkieletów chodzących po wybiegach.Ani to ładne ani zdrowe.Ale cały kanał meteo activ to już przesada.A może więcej miejsca przeznaczyć na aktywność ale ogrodniczą, o co domagamy się i prosimy już od dawna.Nie dość,że lekceważone są nasze prośby to jeszcze audycja Maja w ogrodzie jest coraz krótsza gdyż coraz dłuższe są reklamy przerywające program natomiast czas przeznaczony na audycję pozostał ten sam.I nie dość, że reklamy zakłócają nam ucztę jaką jest oglądanie Mai w niedzielny poranek to jeszcze wprowadzają w złość i wrogość do kierownictwa stacji.Nie rozumiem tej polityki ,którą traktuję jako złośliwość w stosunku do widzów /bo i powtórek jest dużo mniej,głównie w nocy/.A reklam i tak nie oglądam -przełączam na inny kanał gdzie nie ma reklam.Pozdrawiam serdecznie całą Redakcję, Ewa
2015.04.18
~ Ewa
Re: Zmiany, zmiany
Ogrody mogą być różne, krajowe i zagraniczne, \" bogate\" i \"biedne\" ale zaspokajające potrzeby estetyczne, dające inspirację i relaks , a wiec niekoniecznie dla ludzi mających swoje ogrody, a bardziej dla tych, którzy cieszą się pięknem przyrody i zachwyconych ludzką pomysłowością .
2015.04.18
~ ela
Re: Zmiany, zmiany
Pani Maju, dlaczego dała się Pani zepchnać z wizji kolejnemu programowi dla młodych ogłupionych na punkcie dbania o sylwetkę ? Ludzie w nieco starszym wieku bardziej interesuje Pani program, dający relaks mniej aktywny niż maraton albo fitnes. Nie jestem marginesem społecznym, a zaczynam się czuć pominięta przez telewizję. To uwagi nie całkiem do Pani, ale nie wiem, wobec kogo mam je wyrazić, więc na Pani się skrupiło. Nie wiem nawet, czy dobrze wyślę ten komentarz, bo nie umiem przeczytać tych obrazków zakodowanych.A zyć jeszcze bym chciała, oglądając cudze, a piękne ogrody ...Pozdrawiam !
2015.04.18
~ ela
Re: Zmiany, zmiany
Tak co jakiś czas piszecie na forum o chęci oglądania ogrodów zwykłych ludzi pasjonatów ,ale jak tylko pojawi sie odcinek z takiego ogrodu , wówczas na forum prawie nie istniejecie .Tak bardzo jestescie zainteresowani tymi zwykłymi pasjonatami ??? Widz chce nowości , nie klepania wciąż tego samego tematu.
2015.04.13
~ Jan
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo lubię oglądać program "Maja w ogrodzie", ale chciałabym więcej odcinków o ogrodach zwykłych ludzi, którzy nie wynajmują żadnych firm zewnętrznych lecz swą wiedzą mogą się podzielić z innymi. Program można też rozszerzyć informacjami o nowościach, które przecież na okrągło się pojawiają dotyczącą nowych gatunków drzew, krzewów, kwiatów mogących rosnąć w naszym klimacie.
2015.04.12
~ Pola
Re: Zmiany, zmiany
No ! Gdyby zabraklo w TVN programu Maja w ogrodzie .Wowczas skoncze przyjazn z TVN na serio.
2015.04.06
~ Gapcio
Re: Zmiany, zmiany
Kochana Pani Maju ... mam nadzieję, że " Maja w ogrodzie " w nowym TVN Meteo Active nie zniknie ??????
2015.03.11
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Kochana Maja i kochany program ;). Jestem zwolenniczką tego programu od początku powstania. Różnie się do niektórych odcinków odnosiłam ale jest to program dla telewidzów a nie tylko dla mnie i nalezy to uszanować. Osobiście najbardziej lubię te odcinki, które pokazują pracę takich zwykłych ,,ogrodników -hobbystów,, jak ja. Owszem , ogrody zaprojektowane i wykonane przez firmy , tez są godne podpatrywania. No ale nie każdego ,,Kowalskiego,, na to stać. Co do odcinków poświęconych ogrodom zagranicznym to polecam kanał DOMO. Tak są piękne programy nt ogrodów, min. angielskich. Była cała seria poświęcona ogrodom australijskim a także ogrodom świata. Przecudne filmy . Polecam. Co do mnie to jednak niechby Maja była nasza, polska. Pozdrawiam
2015.03.01
~ klarysa
Re: Zmiany, zmiany
Też nie lubię tematów o owocach, warzywach i drzewach owocowych, dla mnie ogród - to ogród ozdobny. Ale są ludzie, którzy właśnie w tym widzą swój relaks i temu poświęcają czas, należy to uszanować. Niewielka ilość takich informacji nikomu przecież nie zaszkodzi. A moje pytanie do AS - ale o co chodzi? jak to się ma do całości wątku?
2015.03.01
~ Karola
Re: Zmiany, zmiany
Najlepiej bedzie oglądać w niedzielny poranek uprawę pomidorów , ogórków czy drzew owocowych . Oczywiście widzę te tłumy oglądających .I powstaje pytanie , jak szybko znakomity program Maja w ogrodzie zniknąłby z ekranów tv. ?
2015.02.27
~ AS
Re: Zmiany, zmiany
Niektórzy piszą, że chcą zmian. Proszą, żeby pokazywać więcej ogrodów zagranicznych. A ja powiem tak: Ogrody zagraniczne są w zagranicznych INNYCH programach. Są tam też rośliny, które niekoniecznie wytrzymają nasze warunki. A chyba nie taki jest cel programu \"Maja w ogrodzie\" Przecież to nie jest program podróżniczy - to program o POLSKICH ogrodach, tak? O warunkach jakie u nas występują, o roślinach które możemy u nas hodować. I zgodzę się z moją poprzedniczką, że ludzie bogaci nie muszą wiedzieć jak opryskać rośliny. Mają od tego cała świtę pracowników.
2015.02.23
~ Karola
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo lubiłam program pani Mai i nadal go oglądam, ale od pewnego czasu stał się głównie prezentacją luksusowych ogrodów, aranżowanych przez architektów krajobrazu. Za rzadko pokazywane są zwykłe ogrody, działki, brak informacji o zasadach pielęgnacji roślin (nawet zwykłych), o samych roślinach. Chciałabym oprócz oglądania ciekawych ogrodów otrzymywać również praktyczne porady ogrodnicze - na poziomie dostępnym dla zwykłych ludzi, którzy nie angażują ekip do dbania o swój ogródek. Milionerzy nie oglądają programów o 8 rano w niedzielę i nie muszą wiedzieć jak np opryskać 10 metrowe drzewo (z drabinki się nie da).
2015.02.23
~ Ewa
Re: Zmiany, zmiany
Jestem bardzo za wszelkimi nowościami w tym programie .Ogody czeskie , lub jakiekolwiek inne chętnie zawsze widziane .Pomyślności dla całej Redakcji .
2015.01.30
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Kocham Maję w ogrodzie i mam prośbę:chociaż raz na jakiś czas zaprezentuj nam czeskie ogrody.Są takie piękne i naprawdę z wielkim smakiem i znajomością roślin tworzone.Ogrody Maroka są ciekawe,angielskie wspaniałe ale naprawdę warto pokazać pracę czeskich miłośników ogrodów.Przecież Czechy są dużo bliżej.Pozdrawiam przemiłą Maję i Redakcję-Ewa
2015.01.28
~ Ewa
Re: Zmiany, zmiany
Nie , nie obudzi sie ,został jeno łeb szary bez mózgu i zaraza go dalej toczy , jak kogo zniszczyć , bo sam jest zerem .Bardzo dobry i przyjemny program ,najchętniej oglądam ten ze wszystkich innych .Pozdrawiam .
2014.08.13
~ Baśka
Re: Zmiany, zmiany
Dzień dobry. Serdecznie dziękujemy za odcinek programu "Maja w ogrodzie" emitowany 10 sierpnia 2014 roku, który był miodem dla naszych serc, oczu i uszu. Oglądamy program od początku istnienia, kiedyś z przyjemnością, stopniowo, jednak z coraz większym niedosytem, a nawet niesmakiem, wywołanym pokazywaniem rzeszy właścicieli "ogrodów", egzaltowanych, snobistycznych ludzi, emanujących wyższością, którzy chwaląc się swoim "cackiem", wypaczają normalność. Słuchając o nieproszonych gościach w ogrodzie, o sposobach ich zwalczania (oczywiście środkami chemicznymi), zastanawiamy się, czy największym szkodnikiem nie jest jednak człowiek, właściciel owego skrawka matki ziemi, matki wszystkich istot żyjących na tym poletku zieleni, pragnących tak jak my, ludzie, istnieć. Życzylibyśmy sobie, aby program, podobno poradnikowy, uczył funkcjonowania w poszanowaniu całej natury, bez której jesteśmy niczym. Tyle jest naturalnych sposobów radzenia sobie z niemal wszystkimi "problemami ogrodniczymi", taki ogrom wiedzy o warunkach uprawy, której niedosyt odczuwany jest na forum programu, że może już, proszę Pani, dość komercji. Życzymy owocnej inspiracji, aby program " Maja w ogrodzie" przestał być papką konsumpcjonizmu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, za Pani pracę nad programem, za nieliczne, ale cudowne odcinki. Bardzo serdecznie pozdrawiamy cały zespół. Elżbieta i Tomasz
2014.08.12
~ eltom
Re: Zmiany, zmiany
To cudo von 67 skąd to sie wzięło , jakby tak piorun w łeb przywalil , to moze jaka szara komórka obudzilaby sie .
2014.08.12
~ Ted
Re: Zmiany, zmiany
Nie zgadzamy sie z hrabina von 67 co do wartości programu \"Maja w ogrodzie \" . Sprawdziliśmy słowo \"ewenement\" w słowniku wyrazów obcych i jest to niezwykły wypadek , sensacja ,wydarzenie .Otóż kazdy odcinek tego programu jest dla nas niezwykłym wydarzeniem i warto jest go oglądać !!! Program bardzo interesujący , urozmaicony ,pouczajacy i prowadzony profesjonalnie przez wyjątkowa osobę .Hrabina von 67 nie powinna pouczac , ponieważ wypisuje brednie .Po tonie wypowiedzi widać wyraznie babska wredna złośliwość i zawiść , a do tego kłamstwa o jednorazowym oglądaniu..To fakt , ze nie oglądamy programów niemieckich i francuskich , ale czasem brytyjskie i bardzo duzo amerykańskich z uwagi na nasze zamieszkiwanie w USA od 27 lat .Uważamy , ze Maja w ogrodzie w niczym nie jest gorsza od innych tego gatunku programów .
2014.08.11
~ Grażyna i Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Normalnie pani hrabina von 67 letni zmywak jest tutaj ewenementem na tym forum. Program był tak nudny, że zasnęła bo specjalnie wstała i nigdy więcej nie oglądała ale za to forum Mai w ogrodzie śledzi...
2014.08.09
~ Nootkatensis