Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Wyrażenie własnej - takiej a nie innej opinii to wg. niektórych oznaka "chorobliwie paskudnego" charakteru... Naprawdę się dziwię, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tak ograniczeni ludzie... myślę, że na poziomie gimnazjum uczą już szanowania opinii innych, wnioskuję więc, że Ty psychiatra nie miałeś z edukacją po drodze... PRZYKRE..!
2016.05.19
~ Hadrocentryczna-kolateralna
Re: Zmiany, zmiany
Do Ani. - moje słowa są jak najbardziej trafione i skierowane do osoby zarozumialej , wynioslej , wrednie złośliwej ! Moze kolateralna zna sie na lyku i drewnie , moze widać juz nawet Nobla na horyzoncie , ale autorytet z niej żaden .Nie o jej nick tu chodzi ,bo jest taki , jak i jej wiedza , tylko o chorobliwie paskudny charakterek .
2016.05.03
~ Psychiatra
Re: Zmiany, zmiany
A i jeszcze jedno... nie zgadzam się z hadrocentryczną_kolateralną. Program bardzo fajnie prowadzony, ciekawy i przyjemny. A reklamy? Gdzie ich dziś nie ma!
2016.04.28
~ ania
Re: Zmiany, zmiany
Do Psychiatry - po co te słowa... Dziewczyna się zna na botanice, a ściślej na wiązkach przewodzących, ich układzie w łodydze i ułożeniu drewna i łyka. Żaden psychiatra nie potrzebny, po prostu nick nawiązujący do wiedzy, zainteresowań.
2016.04.28
~ ania
Re: Zmiany, zmiany
Hadrocentryczna - przepraszam , ja nie chciałem dotknąć złośliwie . Zauważyłem istotne rozdraznienie psychiczne , wiec poradzilem lekarza . Dalej śmiem radzić , że warto byłoby zamówić sobie wizytę , aby zapobiec pogorszeniu samopoczucia . Zycze zdrowia .
2016.04.28
~ Psychiatra i ogrodnik tez
Re: Zmiany, zmiany
Psychiatra - dziwię się, że w 21 wieku są jeszcze tak ograniczeni ludzie jak ty... którzy nie potrafią uszanować opinii innych. Skorzystaj z pomocy specjalisty.
2016.04.18
~ hadrocentryczna_kolateralna
Re: Zmiany, zmiany
Witam mam pytanie posiekalem rebakiem swierze swierki i nie wiem czy moge podsypac tymi zrabkami pod sadzonki borowki amerykanskiej czy najlepiej poczekac az przegnija i dopiero podsypac czy moge od razu prosze o pomoc.
2016.04.11
~ Piotr
Re: Zmiany, zmiany
Hadrocentryczna-kolateralna , czasami nie trzeba lekarza ???????
2016.04.10
~ Psychiatra
Re: Zmiany, zmiany
Pan Maju , dziekujemy za Maje w Ogrodzie !!! Możliwość oglądania tych wszystkich ogrodów i cotygodniowy kontakt z Panią jest dla nas przemilym przeżyciem . Pozdrawiamy Panią i cała Redakcje .
2016.04.10
~ Grażyna i Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Program jest super. Przyjemnie się ogląda programy przyrodnicze w niedzielę przy kawie. :) To co natomiast jest na duży minus to nadmiar lokowanych produktów. Właśnie skończył się odcinek, w którym połowa czasu odcinku to pokazywanie reklamowanych produktów.
2016.04.10
~ Gut
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo ciekawy program z praktycznymi poradami . Oglądając go mozna zapalac miłością do ogrodnictwa . Cieszą powtórki odcinków ,ponieważ jest co sobie przypomnieć .Wiele pokazywanych ogrodów jest na prawdę fantastycznych budzących podziw dla twórców .Fascynuje różnorodność tych ogrodów , całkowita odmiennośc .Dziękuje Redakcji za ciekawe redagowanie programu , a Pani Mai za cudowne prowadzenie i przemila atmosferę .Pozdrawiam .
2016.04.10
~ Jan Kowalczuk
Re: Zmiany, zmiany
Program nieciekawy, odległy od realiów, niepraktyczny. Dużo komercji, reklamy. Nie widzę w nim pasji, jakiegoś ciekawego ujęcia ogrodnictwa. Nuda, monotonia.
2016.04.09
~ Hadrocentryczna-kolateralna
Re: Zmiany, zmiany
Do koła gospodyń wiejskich . Nawet nie masz odwagi sie podpisać pod tym wpisem ,ponieważ zawiść ,zazdrość i babska patologiczna złośliwość uzbrojona. w wyrafinowane chamstwo nie daje ci spokoju .Twój wpis swiadczy o twoim. IQ poniżej O . Ten. Program zbyt. mocno. przewyższa możliwości twego intelektu .Tak wiec nie oglądaj ,nie bedzie razil. twojego mozdzku .
2016.03.12
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
,,Czemu muszę oglądać w TV tak mało utalentowane..." Ależ WCALE NIE MUSISZ!!!! Włacz sobie jakiś inny program odpowiedni dla zrzędzącego , stetryczałego niemilca.
2016.03.02
~ hanka
Re: Zmiany, zmiany
ogladam te programy o ogródkach działkowych bo mnie to interesuje, ale męczrnia słuchać tej gąski, jej teksty "o jejuś". Czemu muszę oglądać w TV tak mało utalentowane, mało inteligentne i bardzo mało ładne blondynki? Zlitujcie sie nad poczuciem smaku widzów nie wszyscy to rolnicy niewidomi i głusi. Niektórzy mają poczucie estetyki i choć minimum IQ. Czy naprawde nikogo nie razi ten poziom?
2016.03.01
~ koło gospodyń wiejskich
Re: Zmiany, zmiany
Mam takie same odczucia jak - Wuska - i dodam , że pomysł ponownej emisji odcinków Mai w ogrodzie był strzałem w dziesiątkę ! Dziękuje .
2016.02.14
~ Marek
Re: Zmiany, zmiany
Kochana Pani Maju i cała Redakcjo! Z wielką przyjemnością spieszę z wyrazami uznania i podziękowania za cykl powtórek Mai w ogrodzie.Sprawiliście nam Państwo wielką i przemiłą niespodziankę.Ja oglądam każdy odcinek z zainteresowaniem -niektóre sobie odświeżam a innych okazuje się nie pamiętam albo nie oglądałam wcześniej ,zwłaszcza jeśli chodzi o te najstarsze więc tym bardziej dziękuję.Szkoda , że godziny emisji są tylko dopołudniowe i nie mogą z tej przyjemności skorzystać również miłośnicy ogrodów pracujący o tej porze.Nareszcie szefostwo stacji wzięło pod uwagę nasze głosy-audycji Maja w ogrodzie nigdy za dużo.Serdecznie pozdrawiam.
2016.02.06
~ Wuśka
Re: Zmiany, zmiany
Mareczku odrobiłeś już zadanie domowe? Wracaj do szkoły gimbusie...
2015.11.26
~ Bryśka-Fiśka
Re: Zmiany, zmiany
Pani nie ma zdania , pani ma tylko jad ! Rzeczywiście pani poziomu kindersztuby nie posiadam i dzieki Bogu !
2015.11.25
~ Marek
Re: Zmiany, zmiany
Widać wciąż nie rozumiesz co to kindersztuba... Jeśli się czegoś nie posiada , faktycznie można nie wiedzieć co to jest... Jeśli nie potrafisz uszanować cudzego zdania ,nie dla ciebie dyskusja...
2015.11.25
~ Emanuela_Cwierc-Debowska