Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Kochana Pani Maju i cała Redakcjo! Z wielką przyjemnością spieszę z wyrazami uznania i podziękowania za cykl powtórek Mai w ogrodzie.Sprawiliście nam Państwo wielką i przemiłą niespodziankę.Ja oglądam każdy odcinek z zainteresowaniem -niektóre sobie odświeżam a innych okazuje się nie pamiętam albo nie oglądałam wcześniej ,zwłaszcza jeśli chodzi o te najstarsze więc tym bardziej dziękuję.Szkoda , że godziny emisji są tylko dopołudniowe i nie mogą z tej przyjemności skorzystać również miłośnicy ogrodów pracujący o tej porze.Nareszcie szefostwo stacji wzięło pod uwagę nasze głosy-audycji Maja w ogrodzie nigdy za dużo.Serdecznie pozdrawiam.
2016.02.06
~ Wuśka
Re: Zmiany, zmiany
Mareczku odrobiłeś już zadanie domowe? Wracaj do szkoły gimbusie...
2015.11.26
~ Bryśka-Fiśka
Re: Zmiany, zmiany
Pani nie ma zdania , pani ma tylko jad ! Rzeczywiście pani poziomu kindersztuby nie posiadam i dzieki Bogu !
2015.11.25
~ Marek
Re: Zmiany, zmiany
Widać wciąż nie rozumiesz co to kindersztuba... Jeśli się czegoś nie posiada , faktycznie można nie wiedzieć co to jest... Jeśli nie potrafisz uszanować cudzego zdania ,nie dla ciebie dyskusja...
2015.11.25
~ Emanuela_Cwierc-Debowska
Re: Zmiany, zmiany
Fiska , na drugi raz radzilbym popijac. herbatke , pomoże ! Pani Maju , super program , oglądam kazdy odcinek jak wielu moich znajomych .Wszyscy zadowoleni i widze ,ze czerpią z tego programu sporo wiedzy ogrodniczej , nowoczesnego spojrzenia na ogrody .Oglądałem wszystkie odcinki Mai w ogrodzie , To dziwne ,w żadnym nie zauważyłem ani jednej żmiji , mimo doskonałych warunków a wsród ludzi tych gadów jest jednak wiele ...jakże jadowitych . Pozdrowienia dla całej Redakcji !
2015.11.24
~ MAREK
Re: Zmiany, zmiany
Emanuelo wlasnie tym wpisem pokazalas swoje zasady kindersztuby ograniczające sie do lania jadu żmiji ! To co prezentujesz sobą , swiadczy o tym ,ze nie dorastasz do tego programu , a co dopiero brać sie za krytykę ! Zycze zdrowia .... ....
2015.11.24
~ Marek
Re: Zmiany, zmiany
O rety , rety. Ostatnio oglądając ten program myślałem, że zaraz się obalę na podłogę. Takie to nudne było! I kawa nie pomogła.
2015.11.22
~ BryśkaFiśka
Re: Zmiany, zmiany
Biotit - otóż to. Zgadzam się w 100% Szkoda, że komercja dziś dominuje w tak pięknej dziedzinie jaką jest ogrodnictwo... Marek - na tak chamskie odzywki odpowiadać nie mam zamiaru. Radzę jedynie zapoznać się z zasadami kindersztuby (o ile oczywiście wiesz co to znaczy, w co szczerze wątpię...)
2015.11.21
~ Emanuela
Re: Zmiany, zmiany
Bez zbędnego słodzenia, ale takich odcinków jak 476 o praktycznych poradach Pana Jana brakuje mi najbardziej. Temu ten program powinien służyć, a reklamy niech będą przerwą, a nie ciągłością w emitowanym odcinku. Czy tak trudno takich Ludzi znaleźć?
2015.11.13
~ Biotit
Re: Zmiany, zmiany
Emanuelo , okuliste odwiedzam od lat , ale Ciebie prosilbym o pilne odwiedzenie psychiatry, gdyż tendencyjna złośliwość jest choroba dzisiaj wprawdzie powszechna , aczkolwiek do leczenia .Czasem pomaga juz napar z melisy .Tobie nie chodzi o krytykę programu , ale o złośliwe szkodzenie .
2015.11.02
~ Marek
Re: Zmiany, zmiany
Nie widzę żadnych nudów, oprócz powtórek. Dla mnie wszystkie nowe odcinku Mai w Ogrodzie są ciekawe.
2015.10.29
~ Agnieszka
Re: Zmiany, zmiany
To proszę odwiedzić okuliste.
2015.10.27
~ Emanuela_Cwierc-Debowska
Re: Zmiany, zmiany
Emanuelo ! Skoro nudny , to nie oglądaj , ale nie pisz głupot o samych lokowaniach produktów .Oglądam i jakoś nie widze .
2015.10.26
~ Marek
Re: Zmiany, zmiany
A jakich produktów? W których odcinkach? chętnie się przyjrzę... , bo oglądam Maję od września co tydzień i żadnego lokowania produktu nie zauważyłam.
2015.10.22
~ Mirka P-S.
Re: Zmiany, zmiany
Strasznie nudny ten program. Poza tym mało tam pomocnych, praktycznych informacji na temat ogrodnictwa. To raczej kilkunastominutowa reklama kilku produktów. Jedno wielkie lokowanie produktu.
2015.10.22
~ Emanuela_Cwierc-Debowska
Re: Zmiany, zmiany
Oglądam program Maja w ogrodzie od lat zawsze z zainteresowaniem . Nie nudzi mnie , nie zauważyłem. jakiejkolwiek monotonii , a określenie cukierkowatosci rozumiem , że chodzi o ogrody ludzi bardziej majetnych .Akurat ja nie mam nic przeciwko tym ogrodom . Cenie zachodzące zmiany i wszelkie inowacje w ogrodnictwie ,
2015.10.06
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Jesteś człowiekiem niekulturalnym, niewychowanym, zapewne prostakiem. Kopciński Jan, z grodu Kraka.
2015.10.02
~ KopcinskiJan
Re: Zmiany, zmiany
To nie patrz.
2015.10.02
~ posłonek
Re: Zmiany, zmiany
Dramat: nudy, monotonia, cukierkowatość, brak pasji i umiejętności zainteresowania widza tematyką ogrodniczą. Tymi oto słowami określić można program \"Maja w ogrodzie \", choć winien się on nazywać raczej \"Komercja w ogrodzie\". Aż przykro patrzeć na to jak okrutnie zmieniła się wizja Ogrodnictwa na przestrzeni ostatnich dziesiątek lat. Wielka szkoda, że dziś ludzie nie potrafią ujrzeć w Ogrodnictwie sztuki i jako takiej je traktować. Chciałoby się powiedzieć \"niech żyje Komercja\" - z wielkim bólem w sercu. .. Z poważaniem, Kopciński Jan z Grodu Kraka.
2015.09.27
~ KopcińskiJan
Re: Zmiany, zmiany
No nareszcie wróciła nasza szata graficzna i jest normalnie ! Dzieki .
2015.09.17
~ Fan