Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:25
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Jestem całym sercem za programem Mai w ogrodzie .Uwazam , ze Redakcja mądrze postępuje rozwijając program , niz miałaby zawezic go tylko do terytorium Polski .Zobaczmy co robią w ogrodach inni i moze wprowadzimy cokolwiek u nas .
2014.06.22
~ Jedrek
Re: Zmiany, zmiany
Z tego programu też są porady, na przykład żeby pojechać i obejrzeć inne ogrody, i wiedzieć, co się ogląda, jakie rośliny, to o tej morwie to ciekawa porada ogrodnicza. Ale jak ktoś lubi się czepiać, wszędzie znajdzie coś złego. A co przeszkadza zrobić taką pergole jak w niebieskim ogrodzie albo pomalować sobie doniczkę na żółto. Ja na balkonie też tak sobie mogę zrobić.
2014.06.22
~ Edyta
Re: Zmiany, zmiany
ale takich programow jest mnostwo a to od strony kulinarnej, a to od strony fauny albo flory, po co kolejny chociaz najpiekniejszy? a z tego rodzaju co \"maja...\" jest jeszcze tylko \"rok w ogrodzie\" i to wszystko jak \"maja w ogrodzie\" stanie sie programem podrozniczym to pozostanie do ogladania tylko \"rok w ogrodzie\" ...a szkoda
2014.06.22
~ ka
Re: Zmiany, zmiany
Jak ktoś się na prawdę interesuje ogrodami a nie tylko uprawą bratków i marchewki, to doceni starania Mai, żeby było rozmaicie dla każdego widza - takiego na wyższym poziomie zainteresowania.
2014.06.22
~ widzka
Re: Zmiany, zmiany
nie chce zeby z mai w ogrodzie zrobil sie program podrozniczy chce programu ktory inspiruje i uczy uprawy roslin z naszego klimatu
2014.06.22
~ ka
Re: Zmiany, zmiany
Cała prawda , program jest zbyt krótki !!!!
2014.06.14
~ As.
Re: Zmiany, zmiany
Uwielbiam ten program tylko dlaczego jest tak krótki !
2014.06.04
~ bela
Re: Zmiany, zmiany
Najlepszy program w TVN .Pięknie , przemile prowadzony , bardzo ciekawy .chciałoby sie życzyć sobie , aby wiecznie istniał .Pozdrawiam .
2014.04.28
~ Ela
Re: Zmiany, zmiany
Super program , zachwycajacy , człowiek ogląda i wie ,ze nie traci czasu . Świetna i ujmująca prezentacja .Pozdrawiam
2014.04.26
~ Kazimierz
Re: Zmiany, zmiany
Oglądam Wasz program zawsze z przyjemnością i zainteresowaniem .Dla mnie i moich znajomych , to jedyny program w polskiej tv. ktory nie ma minusów , wprowadza w dobry nastrój i jeszcze uczy tworzenia nowoczesnego ogrodu .A uroczą , przemila Pani Maja wszystko w tym programie domyka w całość swoim profesjonalizmem .Co to znaczy ,gdy jest właściwy człowiek na właściwym miejscu .Sto lat Pani Maju .
2014.04.16
~ Barbara
Re: Zmiany, zmiany
76zibi ,proponuje wlasny program telewizyjny I ogladac go samemu ! Nam absolutnie odpowiada dotychczasowa linia programowa " Mai w ogrodzie "
2014.03.31
~ Tomasz Pawel
Re: Zmiany, zmiany
oglądam program od bardzo dawna. uważam że program powinien być tylko w niedziele ale dłuższy, podzielony na 3 części (1 prezentacja pięknych ogrodów tych bogatych i biednych właścicieli 20 minut, 2 część przypomnienia pielęgnacyjne na następny tydzień, prezentacja zakładania rabat, skalniaków z ok. 20 minut, 3 część akademia ogrodnika
2014.03.28
~ 76zibi
Re: Zmiany, zmiany
Dlaczego wy się czepiacie, przecież na przykład ostatni odcinek - pomidorowy taras, to ludzie sami robią ten super warzywnik? A poza tym --- czy sami robiliście wasze samochody, buty czy domy? A lubicie w nich jeździć--- chodzić ---- i mieszkać.
2014.03.27
~ nieczepialska
Re: Zmiany, zmiany
Na prawdę są piękne ogrody zrobione przez pasjonatów a nie przez projektantów. Pokazujcie ogrody gdzie armia ludzi pracuje wyrywając chwasty, ale pokażcie też ładne ogrody gdzie projektant nie maczał palców!
2014.03.27
~ Gośka
Re: Zmiany, zmiany
Więcej ogrodów dla kowalskiego a nie dla ludzi z wielką kasą.Śmieszą mnie ogrody gdzie właściciele opowiadają jak to się opiekują ogrodem a w tle gwardia zatrudnionych ogrodników wyrywa chwasty.Najśmieszniejsze jest to,że na temat ich ogrodu wypowiada się projektant,ogrodnik a właściciel nie ma zielonego pojęcia o tymże ogrodzie.
2014.03.27
~ Aka
wiecej!!! :-)
Tak bardzo chcialabym, zeby ten program byl w sobote i niedziele... Plakac mi sie chcialo jak zmniejszyliscie liczbe odcinkow...:-(
2014.03.23
~ lim
Re: Zmiany, zmiany
Ten program możemy oglądać bezustannie .Jedyny taki program , zachwycajacy treścią , forma , różnorodnościa i wspaniałym profesjonalnym prowadzeniem .Bardzo duzo korzystamy z tego progrmu . Prowadzimy juz własny ogród ,ktory chcielibyśmy pokazać , lecz to jeszcze nie ten etap,Pozdrawiamy
2014.03.14
~ B J Kowalscy
Re: Zmiany, zmiany
ekstrrraaaaaaa program, chciałabym mieć tak piękny ogród żeby zaprosić Maję. Dzięki temu programowi może kiedyś mi się to uda .... ;-)
2014.03.12
~ Yoaśka
Re: Zmiany, zmiany
Achajka , cała prawda . Co do ciekawości programu , nie mam zadnych wątpliwości , jest to bardzo ciekawy i interesujący program zawdzięczający popularność wyjątkowości prowadzącej Mai Popielarskiej .Tylko w tych momentach sprawa robi sie nudna , kiedy odcinek pokazuje ogrody dzialkowiczow . Na szczęście nie jest to zjawisko częste .Pozdrawiam
2014.02.10
~ Katarzyna
Re: Zmiany, zmiany
Witajcie, jestem po raz pierwszy na tym forum i w sumie od razu postanowiłam się wypowiedzieć. Jestem projektantem ogrodów i oprócz pracy biurowej pracuję również w ogrodach, \"w ziemi\". Nie wyobrażam sobie, żebym miała z brudnymi rękoma, po pracy w ogrodzie, zaprosić klienta do biura na prezentację propozycji projektowych. To byłby z mojej strony brak szacunku dla niego. Czasami używam rękawic, szczególnie przy iglakach, ale czasami nie, bo jest mi tak wygodniej pracować. Ale po każdej pracy w ogrodzie ręce mam czyste. To odpowiedź dla tych, którzy uważają, że prawdziwy ogrodnik powinien być brudny jak górnik. Nieprawda! Ponadto, uważam, że sama formuła programu jest właśnie nastawiona na to, żeby program się sprzedawał, musi mieć lokowanie produktu, bo inaczej producent, czy sponsor po prostu nie dadzą wsparcia finansowego. Nie rozumiem oburzenia niektórych forumowiczów na ten fakt, przecież tak się dzieje od wielu lat we wszystkich branżach i we wszystkich programach. W TV emituje się to, co się sprzeda, czyli będzie miało odpowiednią oglądalność! Tutaj nie ma nad czym dyskutować. Co do merytorycznego przekazu programu, to można by rozpocząć dyskusję, czy ciekawy, czy nie. Ale pamiętajcie, że jest to program, który ogląda bardzo duża i zróżnicowana grupa odbiorców. Jeśli będą same ogrody działkowiczów, lub innych miłośników ogrodów, o których ktoś tu wcześniej wspomniał i nawet jeśli będą one wykonane w całości własnymi rękami przez tych ludzi, a niestety nie będą one ciekawe, to nie będzie się ich pokazywało, bo żadna firma nie będzie chciała sponsorować takiego odcinka. Bardzo szanuję takie osoby, które samodzielnie pracują i urządzają swoje własne ogrody te małe i te duże, jednakże, nie wszystko dobrze wygląda w TV. Takie są zasady niestety, czy się to komuś podoba, czy nie.
2014.02.09
~ achajka