Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Konkurs ARANŻACJE-INSPIRACJE

dodano: 18.12.2016

Uwaga, projektanci ogrodów! Zapraszamy do udziału w konkursie Inspiracje-Aranżacje na targach GARDENIA! Nasza redakcja patronuje temu wydarzeniu, będziemy dopingować uczestniczące w nim ekipy.

Konkurs ARANŻACJE-INSPIRACJE
Nadeszła już pora zapowiedzieć kolejną edycję konkursu INSPIRACJE-ARANŻACJE organizowanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów. Przypomnijmy szybko jego zasady.
 
Konkurs jest organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów podczas Międzynarodowych Targów Ogrodniczych i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017 w Poznaniu, w dniach 2-4 marca 2017. Konkurs został objęty patronatem medialnym przez program „Maja w ogrodzie”.
 
Zadanie konkursowe polega na stworzenie aranżacji ogrodowej, której motywem jest OGRÓD Z KSIĄŻKĄ.
Konkurs odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na przygotowaniu i zgłoszeniu do eliminacji, projektu aranżacji. Z nadesłanych prac komisja konkursowa wyłania sześć projektów, które zostaną zrealizowane w finale konkursu, podczas Targów GARDENIA 2017. Budowa aranżacji odbywa się w pierwszym dniu targów, na oczach zwiedzających. Zwycięzców konkursu wyłania publiczność w drodze głosowania.
 
Aranżacje prezentowane na Targach GARDENIA będą również zaprezentowane na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, podczas Festiwalu Ogrodowych Inspiracji.
 
Uczestnicy konkursu otrzymują zestaw materiałów obowiązkowych do wykorzystania przy projektowaniu i budowie aranżacji ( nawierzchnia, rośliny, detal architektoniczny) – a sposób ich wykorzystania oraz dobór pozostałych elementów, zależy od pomysłowości i wizji projektantów.
 
 
Aby zgłosić się do konkursu należy pobrać formularz ze strony Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów (www.osto.pl). Wypełniony dokument zgłoszeniowy należy przesłać na adres poczty elektronicznej: b.dabrowska@osto.pl lub biuro@osto.pl
 
Termin nadsyłania prac w eliminacjach do konkursu upływa 15 stycznia 2017 r.
 
 
 Laureaci konkursu otrzymują nagrody rzeczowe – przewidziana pula nagród wynosi 10.000 (I miejsce – 5000, II miejsce – 3000, III miejsce – 2000 zł ).
 
Zapraszamy do udziału!
Dodaj do Facebook Twitter Blip Digg
wyślij znajomemu
100%
0%
oceń artykuł
Komentarze na forum
komentarze autor
Brak komentarzy na forum.

Ostatni odcinek

Ogród od serca (odc. 719 /HGTV odc. 20 seria 2019)

Ogród od serca (odc. 719 /HGTV odc. 20 seria 2019)

Ogród z serduszkami jest dziełem pracowitej pary - Małgosi i Adama. Właściciele kochają drzewa i obsadzają nimi działkę, by dawały cień. Choć jesteśmy w...

więcej »
Ocena
96%
4%
Facebook Twitter Blip Digg
 

Porady

Sekrety uprawy pomidorów

Sekrety uprawy pomidorów

Pani Agnieszka Tokarczyk jest właścicielką malowniczego cienistego ogrodu bylinowego. Od lat też zbiera doświadczenia związane z uprawą pomidorów i...

więcej »
Ocena
91%
9%
Facebook Twitter Blip Digg
 

Przepisy

Papryka z kapustą kiszoną (z odc. 613)

Papryka z kapustą kiszoną (z odc. 613)

Podczas naszej wyprawy na Węgry, poznaliśmy wiele lokalnych przysmaków. Oto przepis na jeden z nich.

więcej »
Ocena
90%
10%
Facebook Twitter Blip Digg