Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Konkurs ARANŻACJE-INSPIRACJE

dodano: 18.12.2016

Uwaga, projektanci ogrodów! Zapraszamy do udziału w konkursie Inspiracje-Aranżacje na targach GARDENIA! Nasza redakcja patronuje temu wydarzeniu, będziemy dopingować uczestniczące w nim ekipy.

Konkurs ARANŻACJE-INSPIRACJE
Nadeszła już pora zapowiedzieć kolejną edycję konkursu INSPIRACJE-ARANŻACJE organizowanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów. Przypomnijmy szybko jego zasady.
 
Konkurs jest organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów podczas Międzynarodowych Targów Ogrodniczych i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017 w Poznaniu, w dniach 2-4 marca 2017. Konkurs został objęty patronatem medialnym przez program „Maja w ogrodzie”.
 
Zadanie konkursowe polega na stworzenie aranżacji ogrodowej, której motywem jest OGRÓD Z KSIĄŻKĄ.
Konkurs odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na przygotowaniu i zgłoszeniu do eliminacji, projektu aranżacji. Z nadesłanych prac komisja konkursowa wyłania sześć projektów, które zostaną zrealizowane w finale konkursu, podczas Targów GARDENIA 2017. Budowa aranżacji odbywa się w pierwszym dniu targów, na oczach zwiedzających. Zwycięzców konkursu wyłania publiczność w drodze głosowania.
 
Aranżacje prezentowane na Targach GARDENIA będą również zaprezentowane na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, podczas Festiwalu Ogrodowych Inspiracji.
 
Uczestnicy konkursu otrzymują zestaw materiałów obowiązkowych do wykorzystania przy projektowaniu i budowie aranżacji ( nawierzchnia, rośliny, detal architektoniczny) – a sposób ich wykorzystania oraz dobór pozostałych elementów, zależy od pomysłowości i wizji projektantów.
 
 
Aby zgłosić się do konkursu należy pobrać formularz ze strony Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów (www.osto.pl). Wypełniony dokument zgłoszeniowy należy przesłać na adres poczty elektronicznej: b.dabrowska@osto.pl lub biuro@osto.pl
 
Termin nadsyłania prac w eliminacjach do konkursu upływa 15 stycznia 2017 r.
 
 
 Laureaci konkursu otrzymują nagrody rzeczowe – przewidziana pula nagród wynosi 10.000 (I miejsce – 5000, II miejsce – 3000, III miejsce – 2000 zł ).
 
Zapraszamy do udziału!
Dodaj do Facebook Twitter Blip Digg
wyślij znajomemu
100%
0%
oceń artykuł
Komentarze na forum
komentarze autor
Brak komentarzy na forum.

Ostatni odcinek

Ogrody Łazienek Królewskich (odc. 738 HGTV odc. 39 seria 2019)

Ogrody Łazienek Królewskich (odc. 738 HGTV odc. 39 seria 2019)

Łazienki Królewskie to miejsce wyjątkowe: oaza ciszy i spokoju w centrum miasta, ale też ciekawe miejsce, tłumnie odwiedzane przed turystów, bo jego historia...

więcej »
Ocena
100%
0%
Facebook Twitter Blip Digg
 

Porady

Metamorfoza tarasu (fragment odc. 722)

Metamorfoza tarasu (fragment odc. 722)

Oto mała metamorfoza tarasu w ogrodzie w Mieruciach.

więcej »
Ocena
75%
25%
Facebook Twitter Blip Digg
 

Przepisy

Papryka z kapustą kiszoną (z odc. 613)

Papryka z kapustą kiszoną (z odc. 613)

Podczas naszej wyprawy na Węgry, poznaliśmy wiele lokalnych przysmaków. Oto przepis na jeden z nich.

więcej »
Ocena
90%
10%
Facebook Twitter Blip Digg