Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Już jutro, czyli 6 września "Ogród z różami i widokiem na staw" - tym nowym odcinkiem rozpoczynamy jesienny sezon „Mai w ogrodzie” i wchodzimy w 12 rok istnienia naszego ogrodniczego serialu. Pozdrawiamy
2015.09.05
~ redakcja
Re: Zmiany, zmiany
Redakcjo ! A kiedy bedzie juz nowy odcinek Mai w ogrodzie ? Bo się zaplacze ......
2015.09.05
~ Fan
Re: Zmiany, zmiany
Brak programu Maja w ogrodzie.Co się dzieje?Coś jest nie tak .Lekceważy się odbiorców .Nie powiadamia o zmianach.Był to mój ulubiony program.Włączam na program tvn meteo w programie jest a na ekranie co innego.Brak szacunku dla widza.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015.08.04
~ motyl-ważka
Re: Zmiany, zmiany
E nie nie nie nie .... Nie myśle aby Nasza Majeczka chciała nas tak porzucić i po wakacjach znowu powróci z nowymi odcinkami ! Każdy potrzebuje trochę oddechu , ileż można !
2015.08.03
~ Andrzej
Re: Zmiany, zmiany
Pani Maju, dziękuję Pani za uśmiech, za kulturę, za wszystko co dobre, za fachowość i za to, że Pani była, bo to chyba koniec...
2015.07.30
~ Tadeusz Pregler
Re: Zmiany, zmiany
Programy Pani Maji były raz lepsze raz gorsze (wiadomo produkt lokowany musiał być) ale zawsze wspaniałe. Mam nadzieję, że jakiś inny, mądry kanał telewizyjny da nam -zawiedzionym telewidzom- możliwość oglądania nowych odcinków w różnych porach!
2015.07.28
~ posłonek
Re: Zmiany, zmiany
Ale dlaczego są stare odcinki Mai? Nigdy tak nie było.
2015.07.27
~ a
Re: Zmiany, zmiany
Wszelkie istnienie jest tylko kwestia czasu !!! Tego wybitnego programu na szczęście rownież !!!!!!!!!!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!!
2015.07.20
~ Kozak
Re: Zmiany, zmiany
podpisuję się pod krytycznymi i zawiedzionymi komentarzami;/
2015.07.19
~ aika
Re: Zmiany, zmiany
Ja tez nie oglądam, ale czy kogoś to obchodzi...ma być Active i koniec....znamienne, ze wśród 358 komentarzy żadnej reakcji, komentarza redaktora TVN. Nie można ludzi zmuszać do ćwiczenia i gotowania, a to robi TVN Jak wielu widzów jestem zawiedziony, brakuje mi pogody, atmosfery programu, spokoju i w ogóle TVN meteo. Ale czy to kogoś obchodzi??
2015.07.17
~ Rozczarowany
Re: Zmiany, zmiany
Podpisuję się pod poniższymi komentarzami. Ja również jestem oburzona sposobem potraktowania nas, widzów TVN Meteo i Mai w Ogrodzie przez TVN. Nie podoba mi się nowa formuła kanału, zupełnie przestałam oglądać TVN Meteo Active. Ani prognozy pogody, ani tym bardziej Mai w Ogrodzie nie uświadczysz teraz. Za to cały dzień panie ćwiczące brzuszki, albo kobieta miotająca się po kuchni... Nudy, nudy, nudy... Cóż, miało być pewnie super nowocześnie. Już Was nie oglądam.
2015.07.16
~ Wka
Re: Zmiany, zmiany
Nastawilsmy się na oglądanie najnowszego odcinka dziś o 19:30 .Niestety transmitowano jakieś zawody lotnicze .Adrenalina niesamowita , dosłownie szok , zapieralo dech w piersiach.Wyłączylismy po drugim samolocie , takie było widowiskowe. Mamy pretensje do TVN ze lekceważy kolejny raz widzów programu Mai w ogrodzie .Nie dość ,ze widzowie zostali ograbieni z dogodnych poprzednio godzin emisji programu Mai w ogrodzie , to teraz jeszcze dodatkowo anuluje się przystępny czas emisji .W godzinach nocnych decydenci TVN mogą sami oglądać !
2015.07.06
~ G i A
Re: Zmiany, zmiany
Mimo ogromnej ilości komentarzy - aż 355 i właśicwie prawie same krytyczne, nic nie zmieniło. Pogody jak nie tak nie ma. Maja nocami, ale jest Active. Tylko dla tych , którym odpowiadała poprzednia formuła TVN Meteo nie ma nic....Niestety...
2015.07.02
~ Piotr
Re: Zmiany, zmiany
Dawniej chcąc dowiedzieć się czegoś o pogodzie wchodziłam do TVN Meteo teraz...szkoda gadać.
2015.06.06
~ e tam
Re: Zmiany, zmiany
Pani Karola ! Pisze Pani o mojej opinii wyrażonej w dobitnych słowach na temat twórców TVN Active jako , że jest obrazliwa , czemu to ma służyć i świadczy o moim poziomie...... A dlaczego nie napisała Pani o poziomie twórców programu TVN Active . Jak oni traktują widza .Słuchała Pani chociaz jednego wywiadu z tzw. sportowcami .To jest dopiero genialny poziom. Oczywiście mozna tego nie oglądać i nie słuchać .Gdyby to dziadostwo nie kolidowalo z moim programem Maja w ogrodzie , nawet bym sobie tym głowy nie zawracal .Glaskanie po główkach niczego nie załatwia , dlatego dobitnie wyrażam to co myśle w dodatku ,gdy dla wodzów TVN liczy sie tylko zysk z reklam , a nie dobro widza . Jakoś mimo tylu krytycznych uwag nic się nie zmieniło .Powinna byc Pani poruszona tym teatrem myslicieli w białych rękawiczkach , a nie moimi okresleniami .
2015.05.28
~ Kozak
Re: Zmiany, zmiany
Podzielam w całości poprzednie opinie. Niestety, ale wątpię aby TVN się z nimi liczył. Gdyby tak było już dawno coś by zmieniono. Nie tylko są problemy z Mają... Program się nazywa Meteo...ale niestety meteo jak na lekarstwo...Gdzie spokojne, rzeczowe omówienie pogody, gdzie temperatury w poszczególnych miastach, pokazywaniu których towarzyszyła miła spokojna muzyka relaksacyjna. Bo przecież pokazywanie temperatury w dolnym roku przez cała Maję w ogrodzie to kpina. Tylko zabiera nam kawałek pięknego widoku...Trzeba po prostu stwierdzić , ze nie ma już kanału TVN Meteo, jest tylko active, a to nie tylko mi zupełnie nie odpowiada. Zlikwidowano jednym ruchem jeden z najlepszych kanałów TVN, tym samym pozbawiono wiele osób czegoś co było doskonałe...No ale czy z widzami ktoś się liczy...Program, który oglądałam z przyjemnością wielokrotnie w ciągu dnia, do późnych godzin zniknął, tym samym TVN stracił myślę niejednego widza...Oglądam tylko, ale na razie po tych wielu zmianach też nie zawsze wiem kiedy jest...Maje w ogrodzie, i chyba na tym zależało TVN. Uczciwe będzie jak stacja zmieni nazwę kanału bo Meteo w nim jak na lekarstwo...niestety!
2015.05.27
~ Piotr
Re: Zmiany, zmiany
Panie Kozak - sama jestem za tym, żeby przywrócić starą wersję TVN Meteo, żeby wróciła z powrotem na starych zasadach i starych godzinach nasza p. Maja, ale obrażanie innych? chyba nie tędy droga...... Niczemu to nie służy, a jest niesmaczne i świadczy o Pana poziomie....
2015.05.25
~ Karola
Re: Zmiany, zmiany
TVN - em rządzą prymitywne pazerne przyglupy. Durny program jak jego twórcy !!!!! LICZY SIĘ TYLKO MAJA W OGRODIE !
2015.05.25
~ Kozak
Re: Zmiany, zmianyAkcja
Ludzie! skrzyknijmy się w internecie i zróbmy akcję bojkotu kanału \"meteo active\",a nawet TVN-u.Dość lekceważenia widzów!!!Dość kpiny w postaci nadawania prognoz pogody w godz wczesno-rannych ,do 7.53, co chwilę bez potrzeby ,a nie można sprawdzić prognozy w ciągu dnia o jakichś stałych porach mimo,że kanał z nazwy meteo.Dość lekceważenia miłośników przyrody i programu Maja w ogrodzie.Dość głupkowatego chłamu activ w połączeniu z jedzeniem przez cały dzień ,nie mówiąc już o przesycie nachalnych reklam.Jakie badania rynku skłoniły stację do takiej decyzji?Czyżby kolejne głupkowate małpowanie amerykańskich pomysłów/patrz wszelkie formaty/
2015.05.21
~ oburzona
Re: Zmiany, zmiany
Gorsze wypiera lepsze. Program Pani Popielarskiej zostaje wypchnięty przez pseudosportową tandetę. Trudno, będę oglądał nocą.
2015.05.17
~ Eddi