Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:25
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zmiany, zmiany
komentarze autor
Re: Zmiany, zmiany
Najlepszy program w TVN .Pięknie , przemile prowadzony , bardzo ciekawy .chciałoby sie życzyć sobie , aby wiecznie istniał .Pozdrawiam .
2014.04.28
~ Ela
Re: Zmiany, zmiany
Super program , zachwycajacy , człowiek ogląda i wie ,ze nie traci czasu . Świetna i ujmująca prezentacja .Pozdrawiam
2014.04.26
~ Kazimierz
Re: Zmiany, zmiany
Oglądam Wasz program zawsze z przyjemnością i zainteresowaniem .Dla mnie i moich znajomych , to jedyny program w polskiej tv. ktory nie ma minusów , wprowadza w dobry nastrój i jeszcze uczy tworzenia nowoczesnego ogrodu .A uroczą , przemila Pani Maja wszystko w tym programie domyka w całość swoim profesjonalizmem .Co to znaczy ,gdy jest właściwy człowiek na właściwym miejscu .Sto lat Pani Maju .
2014.04.16
~ Barbara
Re: Zmiany, zmiany
76zibi ,proponuje wlasny program telewizyjny I ogladac go samemu ! Nam absolutnie odpowiada dotychczasowa linia programowa " Mai w ogrodzie "
2014.03.31
~ Tomasz Pawel
Re: Zmiany, zmiany
oglądam program od bardzo dawna. uważam że program powinien być tylko w niedziele ale dłuższy, podzielony na 3 części (1 prezentacja pięknych ogrodów tych bogatych i biednych właścicieli 20 minut, 2 część przypomnienia pielęgnacyjne na następny tydzień, prezentacja zakładania rabat, skalniaków z ok. 20 minut, 3 część akademia ogrodnika
2014.03.28
~ 76zibi
Re: Zmiany, zmiany
Dlaczego wy się czepiacie, przecież na przykład ostatni odcinek - pomidorowy taras, to ludzie sami robią ten super warzywnik? A poza tym --- czy sami robiliście wasze samochody, buty czy domy? A lubicie w nich jeździć--- chodzić ---- i mieszkać.
2014.03.27
~ nieczepialska
Re: Zmiany, zmiany
Na prawdę są piękne ogrody zrobione przez pasjonatów a nie przez projektantów. Pokazujcie ogrody gdzie armia ludzi pracuje wyrywając chwasty, ale pokażcie też ładne ogrody gdzie projektant nie maczał palców!
2014.03.27
~ Gośka
Re: Zmiany, zmiany
Więcej ogrodów dla kowalskiego a nie dla ludzi z wielką kasą.Śmieszą mnie ogrody gdzie właściciele opowiadają jak to się opiekują ogrodem a w tle gwardia zatrudnionych ogrodników wyrywa chwasty.Najśmieszniejsze jest to,że na temat ich ogrodu wypowiada się projektant,ogrodnik a właściciel nie ma zielonego pojęcia o tymże ogrodzie.
2014.03.27
~ Aka
wiecej!!! :-)
Tak bardzo chcialabym, zeby ten program byl w sobote i niedziele... Plakac mi sie chcialo jak zmniejszyliscie liczbe odcinkow...:-(
2014.03.23
~ lim
Re: Zmiany, zmiany
Ten program możemy oglądać bezustannie .Jedyny taki program , zachwycajacy treścią , forma , różnorodnościa i wspaniałym profesjonalnym prowadzeniem .Bardzo duzo korzystamy z tego progrmu . Prowadzimy juz własny ogród ,ktory chcielibyśmy pokazać , lecz to jeszcze nie ten etap,Pozdrawiamy
2014.03.14
~ B J Kowalscy
Re: Zmiany, zmiany
ekstrrraaaaaaa program, chciałabym mieć tak piękny ogród żeby zaprosić Maję. Dzięki temu programowi może kiedyś mi się to uda .... ;-)
2014.03.12
~ Yoaśka
Re: Zmiany, zmiany
Achajka , cała prawda . Co do ciekawości programu , nie mam zadnych wątpliwości , jest to bardzo ciekawy i interesujący program zawdzięczający popularność wyjątkowości prowadzącej Mai Popielarskiej .Tylko w tych momentach sprawa robi sie nudna , kiedy odcinek pokazuje ogrody dzialkowiczow . Na szczęście nie jest to zjawisko częste .Pozdrawiam
2014.02.10
~ Katarzyna
Re: Zmiany, zmiany
Witajcie, jestem po raz pierwszy na tym forum i w sumie od razu postanowiłam się wypowiedzieć. Jestem projektantem ogrodów i oprócz pracy biurowej pracuję również w ogrodach, \"w ziemi\". Nie wyobrażam sobie, żebym miała z brudnymi rękoma, po pracy w ogrodzie, zaprosić klienta do biura na prezentację propozycji projektowych. To byłby z mojej strony brak szacunku dla niego. Czasami używam rękawic, szczególnie przy iglakach, ale czasami nie, bo jest mi tak wygodniej pracować. Ale po każdej pracy w ogrodzie ręce mam czyste. To odpowiedź dla tych, którzy uważają, że prawdziwy ogrodnik powinien być brudny jak górnik. Nieprawda! Ponadto, uważam, że sama formuła programu jest właśnie nastawiona na to, żeby program się sprzedawał, musi mieć lokowanie produktu, bo inaczej producent, czy sponsor po prostu nie dadzą wsparcia finansowego. Nie rozumiem oburzenia niektórych forumowiczów na ten fakt, przecież tak się dzieje od wielu lat we wszystkich branżach i we wszystkich programach. W TV emituje się to, co się sprzeda, czyli będzie miało odpowiednią oglądalność! Tutaj nie ma nad czym dyskutować. Co do merytorycznego przekazu programu, to można by rozpocząć dyskusję, czy ciekawy, czy nie. Ale pamiętajcie, że jest to program, który ogląda bardzo duża i zróżnicowana grupa odbiorców. Jeśli będą same ogrody działkowiczów, lub innych miłośników ogrodów, o których ktoś tu wcześniej wspomniał i nawet jeśli będą one wykonane w całości własnymi rękami przez tych ludzi, a niestety nie będą one ciekawe, to nie będzie się ich pokazywało, bo żadna firma nie będzie chciała sponsorować takiego odcinka. Bardzo szanuję takie osoby, które samodzielnie pracują i urządzają swoje własne ogrody te małe i te duże, jednakże, nie wszystko dobrze wygląda w TV. Takie są zasady niestety, czy się to komuś podoba, czy nie.
2014.02.09
~ achajka
Re: Zmiany, zmiany
Nie wiem kto decyduje o bardzo niewyraźnych kodach z obrazka , ale pewnie psychicznie potrzebujący pomocy !
2014.01.09
~ Tomek Sokołów
Re: Zmiany, zmiany
Uwielbialismy a teraz uwielbiamy ten program , bo warty jest tego !!! Oczywiście prowadząca Maje Popielarska rownież do tego stopnia , ze nie wyobrażamy sobie tegoż programu bez Niej ,
2014.01.06
~ Grupa fanów
Re: Zmiany, zmiany
Zmiany w Mai w ogrodzie widzę, że na forum mało aktywności, a większość fanów Mai przeniosła się na Facebooka.
2013.12.29
~ fanka
Re: Zmiany, zmiany
Nie bądźcie śmieszni. Pani Maja jest tylko prezenterką (jakby tego nie nazwał), nie od Niej zależy ilość, częstość i pory emisji. Każdy odcinek to jest towar za którego emisję kanał musi zapłacić producentowi (jak go tam zwał). To czysty biznes , praca, kontrakt. Nic do tego nie mają chęci Pani Mai. Jak jest z czegoś dobry zysk to się to wytwarza i sprzedaje. Szuka się kupca i ustala cenę, a czy to bratki czy inne kwiatki nie ma tu nic do rzeczy. Jest popyt , jest podaż. Z tego powodu mamy takie nasycenie reklamami i lokowaniem produktów w programie. To, że jest trochę krzyku na forum to mało znaczy , musi się to przełożyć na ogromną oglądalność, wtedy może ?. Jednak to musi być trwała tendencja, a nie okazjonalny zryw. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam.
2013.12.28
~ lila
Re: Zmiany, zmiany
A taka ilość odcinków nie znudzi się z czasem? Wiosną nie mogłem się już połapać gdzie jaki odcinek etc..
2013.09.26
~ Nootkatensis
Re: Zmiany, zmiany
Z jednej strony chcielibyśmy powrotu Mai w ogrodzie w dwoch odsłonach tygodniowo , a z drugiej strony zdajemy sobie sprawę z potrzeb rodzinnych Pani Mai .Słowem , jak wyjdzie tak będzie . Pozdrawiamy
2013.09.26
~ G i A
Re: Zmiany, zmiany
Bardzo prosimy o powrót do bardzo dobrego zwyczaju dwóch odcinków premierowych w tygodniu. Nawet z reklamami :-) będę każdy oglądać na pewno.
2013.09.25
~ RENA