Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Ogrody Magra (odc. 527)
komentarze autor
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Dzień dobry,
sprawdziliśmy video, powinno wyświetlać się poprawnie. Jeśli nie działa, może trzeba wyłączyć wtyczkę przeglądarki blokującą reklamy, oczyścić cache przeglądarki i spróbować ponownie, Jeśli i to nie pomoże, to bardzo prosimy o podanie rodzaju i wersji przeglądarki, będziemy szukać błędów:)
Odcinki dostępne są też w sekcji Magazyny na stronie tvnmeteo.pl
pozdrawiamy,
redakcja
2016.12.14
Redakcja
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Gdzie można obejrzeć ten odcinek o ogrodzie? Odcinek 527 nie wyświetla się. Dostępny jest tylko ten o bombkach z koronki, jakie robi pani Marzanna. Swoją drogą są przepiękne. Dziś jest dzień 14.12.2016r.
2016.12.14
~ Martyna
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Bardzy fajny iinspirujacy odcinek ciągle do niego wracam bo mam nagrany. Dużo pomysłów zapożycze I te piękne hostie moje ulubione.Mam ich sporo ale daleko mi do Pani.
2015.03.25
~ monia
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Piszę trochę spóźniony komentarz, ale nie było mnie w kraju i nie oglądałem ostatnich odcinków.Teraz nadrabiam straty. Wreszcie fajny swojski ogród. Temat do inspiracji dla wielu wielbicieli roślin, temat do wykorzystania paru pomysłów, temat do wykorzystania wakacyjnego czasu. Szacunek dla właścicielki ogrodu za wkład pracy, za uwielbienie roślin (host również albo przede wszystkim). za pasje, za spokój którym emanuje. Taki program daje wiele sił i energii, Chciałoby się już wiosny. Odcinek REWELACJA!!!
2015.02.19
~ Pielgrzym
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
W przypadku jakiś trudności można spróbować przez stronę Pani Marzeny www.magrawczasy.pl zakładka Maja w naszym ogrodzie :)
2015.01.23
~ Piiotr
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
nie można obejrzeć tego odcinka, wyświetla się odcinek wcześniejszy...
2015.01.23
~ ita
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Jestem wręcz zauroczona tym wspaniałym ogrodem a przed Pania Marzanna i jej mezem chyle czoło-)) tak mnie zainspirowal ich ogrod, ze już robie plany na wiosne-)) Pani Maju więcej takich odcinkow i odkrywania ludzkich talentow. Pozdrawiam serdecznie-)
2014.12.30
~ Estera
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Piękny ogród,ciekawe pomysły i ogrom pracy.....ale warto ,bo jak widać efekty rewelacyjne
2014.12.30
~ Elżbieta
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Ogród bajeczny. Gratuluje właścicielce imponującej kolekcji host. Nie tylko ogród ale i gospodyni swoją osoba zachęca, żeby odwiedzić ten wspaniały zakątek. Czekała z nie cierpliwością na odcinek Bożonarodzeniowy. Na pewno w przyszłym roku skorzystam z wskazówek.
2014.12.30
~ Marta
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Gdy tylko czas mi pozwala oglądam ten program. Jestem szczęśliwa, że natrafiłam właśnie na prezentacje Ogrodu Magra. Byłam pod ogromnym wrażeniem ogrodu, Gospodarzy (a w szczególności Gospodyni) i domu. Dzięki formowaniu roślin, ogród zmienił się i z pięknego stał się tajemniczy i uporządkowany. Wiem, że jest to program o ogrodach ale wspaniale, że Pani Maja pokazuje również pasje ich właściiceli. Będąc pod wpływem oglądniętego odcinka wykonałam w tym roku \"współczesną choinkę\" i w tym przypadku mój konserwatyzm poszedł na bok za co dziękuję :):):) Program nagrałam i dzięki temu mogę ponownie oglądnąć w dogodnej chwili :) i zaprezentować osobą, które nie miały okazji zobaczyć. Dziekuję za miłe chwile i gratuluję ogrodu i przepięknej pasji :):):) Wszystkiego dobrego w 2015r.
2014.12.30
~ asiach
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Nie mieliśmy pojęcia gdzie wyjechać na wakacje, ale po obejrzeniu odcinka już wiedzieliśmy. Byliśmy zachwyceni miejscem i oczywiście samą właścicielką ogrodu, która z wielką pasją o nim opowiadała, że postanowiliśmy właśnie tam pojechać. Dziś zarezerwowaliśmy termin. Czekamy na wyjazd do cudownego miejsca z wielką niecierpliwością! Mamy nadzieję, że w tym otoczeniu wypoczniemy.
2014.12.29
~ Monika
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Podzielamy zdanie naszych poprzedników .Piękny ,interesujący ogród tworzony w swoim stylu .Robi wrażenie jakby rośliny rosły ciasno co stwarza lekki gąszcz .Bardzo nam to się podoba .Widać i słychać z dyskusji , ze pani Marzanna wie co chce osiągnąć ,Gratulujemy.
2014.12.26
~ G i A .
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Nie możemy się doczekać powrotu na pole lawendy. \"Maja w ogrodzie\" to jedyny program TV, który ( z opóźnieniem, z powodu braku telewizora-świadomy wybór) oglądamy z przyjemnością w internecie. Pozdrawiamy świątecznie i
2014.12.25
~ Adam i Piotr
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Brawo Państwo Granatowie.:) z tak piękny ogród. My Darłowianie jesteśmy dumni z Państwa poczynań dla rozsławienia przez Maję państwa ogrodu pozdrawiam Paweł
2014.12.25
~ Paweł
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
super te hostie,jestem działkowcem i umiarkowanie inwestuje w nowe rośliny ale po obejrzeniu tego odcinka wybiore sie na wakacje do pani Marzanny z saperką i wieczorami będe se dziabał po trochu na działke
2014.12.23
~ marek
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Z całego serca chciałabym podziękować całej ekipie „Mai w ogrodzie” za pracę włożoną w realizację „mojego” (i wszystkich dotychczasowych odcinków) programu. Dopiero teraz mam świadomość, że efekt końcowy Państwa starań to wiele dni pracy wielu ludzi. Jestem zaszczycona, że spośród dużej liczby ogrodów wartych pokazania wybraliście nasz znajdujący się na końcu Polski i, że dwukrotnie pokonaliście tyle kilometrów, aby tu dojechać. Dziękuję za przemiłą atmosferę wyrozumiałość i cierpliwość wobec osoby debiutującej przed kamerą. Bardzo dziękuję paniom montażystkom, że tak płynnie złożyły w całość dużą ilość nagranego materiału.
Wszyscy oglądający od lat „Maję w ogrodzie” odczuwają (a ja i zapewne inni właściciele ogrodów, u których byliście potwierdzamy), że program robiony jest z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Życzę Pani producent Annie Słomczyńskiej, przemiłej Pani Mai, sympatycznemu Panu Zbyszkowi (reżyser) i całej ekipie byśmy mogli oglądać efekty Waszej pracy do końca świata i o jeden dzień dłużej. Nigdy jednak nie zrozumiem dlaczego tak wspaniały program polskiej produkcji przegrywa (chodzi mi o czas emisji na antenie) z gorszymi produkcjami na licencji amerykańskiej czy innej. Pomimo tego wiem, że oglądalność jest porównywalna z dziennikiem co moim zdaniem jest ogromnym sukcesem. Jeszcze raz dziękuję.
Popełniłabym grzech zaniedbania gdybym nie podziękowała osobom piszącym tu na forum (i na naszej stronie) za tak budujące komentarze dotyczące naszego ogrodu. Te wszystkie miłe słowa i wyrazy sympatii są balsamem dla mojej duszy. Doceniliście Państwo efekty mojej wieloletniej „praco zabawy” i to mnie najnormalniej w świecie wzrusza. Państwa opinie będą dla mnie lekarstwem na złe dni (wszyscy je chyba czasem miewamy). Jestem wdzięczna, że poświęciliście swój czas, aby „chwycić za pióro” i po prostu sprawić mi ogromną przyjemność. To największy prezent jaki kiedykolwiek dostałam. Dziękuję.
2014.12.23
~ Marzanna G.
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Czekałam na ten odcinek nie wiedząc co będzie. Ciekawiło mnie najbardziej co tym razem zobaczymy w ramach dekoracji-choinki.Przez ostatnie dwa lata były przepiękne choinki bajeczne a i tym razem nie zawiodłam się. Przepiękny styl dekoracji i fajny pomysł na dekoracje bombki. Ogród z hostami daje piękny klimat a właścicielka ma tyle spokoju i pięknej aury. Piękny odcinek na święta. Również przekazuję najlepsze życzenia świąteczne dla wszystkich.
2014.12.22
~ mira
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Bardzo przytulne, ciepłe, pięknie ozdobione, czekajace już na Boże Narodzenie wnętrze domu. Można tu znaleźć wiele inspiracji dla siebie na magiczny, bajkowy wygląd naszych domów. Okres poprzedzający Święta jest dla niektórych bardzo trudny bo nie każdy ma takie nieprzeciętne zdolności plastyczne jak Pani Marzanna. Dlatego Nasza Kochana Pani Maju bardzo proszę o o wiele więcej takich tematów - podpowiedzi - recept na dekoracje. Te pokazane w tym odcinku są bardzo proste a efekt jest nesamowity. Zaraz wezmę się za wyklejanie bombek koronkami :) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
2014.12.22
~ Eliza
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Piękny ogród. Robi wrażenie ciasnego, ale właśnie to jest w nim piękne. Widać, że Pani Marzena ma swój styl. Jest tam harmonia.... a z Pani Marzeny emanował taki spokój... i własnie to widać w ogrodzie... naprawdę super. Życzę właścicielom wiecej czasu, albo inaczej - mniej pracy, bo chyba to Im doskwiera najbardziej. Życzę powodzenia...
2014.12.22
~ Karola
Re: Ogrody Magra (odc. 527)
Przepiękny ogród. Przemili gospodarze. Jak to dobrze, że można \"żyć\" z tego co się kocha. Podziwiam Panią Marzenę, bo tylko ktoś kto sam pracuje w ogrodzie doceni ogrom wykonywanej pracy. Warto pokazywać takich pozytywnie nastawionych ludzi i ich piękne ogrody.
2014.12.22
~ Beata