Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Ogród preriowy na Kaszubach. Zielony taras z altaną (odc. 603)
komentarze autor
Zielony taras z altaną (odc. 603)
Witam, jestem bardziej zainteresowana konstrukcją na dachu, o której mówił właściciel. Jak się nazywają te "rolety zewnętrzne", które zatrzymują słońce, ale przepuszczają powietrze???
2016.08.23
~ Lena
Re: Ogród preriowy na Kaszubach. Zielony taras z altaną (odc. 603)
Dziękuję bardzo za pomoc i również pozdrawiam miłą Redakcję :) Już piszę :) Bardzo ciekawy i przyjemny odcinek, ogród preriowy to swojego rodzaju nowość... Zawsze to coś innego i nowego, mało w nim wyższych nasadzeń, ale taki ogród ma być właśnie niższy i .. podobać się jego właścicielom... Świetne rośliny, przede wszystkim ten rozchodnik "matrona" no po prostu piękny a przebarwiony jesienną porą- cudo :) Szkoda, że była o nim tylko krótka wzmianka bo naprawdę bardzo ciekawa odmiana dająca kolor na jesień... Świetne zdjęcie Pani Kasi zrobione jesienno-zimową porą, chciałabym dopytać, co to za rośliny były takie wyższe brązowe zaraz obok rozchodników właśnie ze zdjęcia , bo dały fantastyczny efekt kontrastując z trawami :) Nie da się też nie wspomnieć o zadbanym ogrodzie na tarasie, interesujący projekt, mała przestrzeń a tyle różnych wnętrz ogrodowych powstało, że pewnie niejedna osoba chciałaby mieć namiastkę takiego ogrodu u siebie na działce bo osiągnięto naprawdę niezły efekt.Ciekawy odcinek :) Pozdrawiam całą ekipę z Mają na czele :)
2016.08.17
~ Kasieńka
Re: Ogród preriowy na Kaszubach. Zielony taras z altaną (odc. 603)
Do użytkownika Kasieńka:
prosimy o ponowne zamieszczenie komentarza, mamy nadzieję, że tym razem nic nie zniknie:)

pozdrawiamy
redakcja
2016.08.17
Redakcja
Re: Ogród preriowy na Kaszubach. Zielony taras z altaną (odc. 603)
Ogrody preriowe teraz w modzie więc z radością oglądałam ten piękny ogród. Pięknie falują te trawy na wietrze który jak było powiedziane często tam gości. Chciałoby się raz jeszcze zobaczyć ten ogród za kilka lat jak rozrosną się byliny i urosną brzozy. Zaciekawiło mnie że na rabatach chyba nie było astrów albo mi umknęło . Astry teraz też w modzie i jest gigantyczna ilość odmian. Może będzie jakiś odcinek z astrami w roli głównej. Tak czy owak piękny ogród i gratuluję wszystkim! pozdrawiam
2016.08.15
~ mira
Ogród preriowy na Kaszubach. Zielony taras z altaną (odc. 603)
Jesteśmy na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Tu, na piaszczystym skłonie z nieustannie wiejącym wiatrem, powstał ogród nazwany preriowym. W drugiej części odcinka przenosimy się na miejski taras, a właściwie dach, gdzie powstał prawdziwy ogród na wysokości.
2016.08.14
Maja w ogrodzie