Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Kolekcja roślin na piaskach (odc. 612)
komentarze autor
Re: Kolekcja roślin na piaskach (odc. 612)
Bardzo ciekawy odcinek,panią Zenobię i syna pozdrawiam ,ogrom pracy wlożony w ten ciekawy ogród.
2016.10.20
~ barbara
Re: Kolekcja roślin na piaskach (odc. 612)
Bardzo ładny ogród- taki nie wymuszony. Wielka ilość ciekawych no i całkiem pospolitych gatunków no ale nie dziwota gdy przesympatyczny pan właściciel z zawodu opisuje i testuje roślinki. Dla mnie bardzo cenna uwaga z tym świerkiem serbskim gdyż zastanawiam się nad rośliną która tworzyłaby ogrodzenie - jodły które miałam dotychczas zaatakował jakiś dziwny grzyb albo i ta filosfera ( o ile dobrze pamiętam nazwę tę groźnej choroby). Przepiękna ta rzeźba- krasnal?wodnik? nad oczkiem wodnym
2016.10.19
~ Magda
Re: Kolekcja roślin na piaskach (odc. 612)
Dobry kierunek programu bez reklamy projektantow. Pani Maju więcej "nurzania" się w ziemi z praktycznymi poradami ale bez zawodowych ekip ogrodniczych, które wymieniają rośliny kilka razy w roku na każdy kaprys właściciela.
2016.10.16
~ telewidz
Kolekcja roślin na piaskach (odc. 612)
Odwiedzamy ogród, który otaczają pola i pastwiska – wygląda więc jak wyspa, na której rosną liczne, często dość rzadkie gatunki i odmiany roślin. Ogród nieustannie się rozwija, a efekt jest dziełem duetu mama-syn. Pan Grzegorz zajmuje się roślinami zawodowo, a pani Zenka jest emerytowaną nauczycielką i ogrodniczką z zamiłowania.
2016.10.16
Maja w ogrodzie