Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Ogród utkany z kwiatów i ziół (odc. 621)
komentarze autor
Re: Ogród utkany z kwiatów i ziół (odc. 621)
Maja wymiata , na dworze lato , LIpiec + 30 C w cieniu , + 50 C w słońcu , a ta w dzinsach :) W dzisnach to ja zimą chodzę hehe.. Wole nie wiedzieć jak sie człowiek poci przy takiej lipcowej temperaturze w dzisnach . .PEwnie musiałą od razu pod pryszcznic po programie lecieć
2017.01.03
~ dsdses
Re: Ogród utkany z kwiatów i ziół (odc. 621)
Ogród bardzo mi się spodobał/ Mnóstwo w nim kwiatów, zwłaszcza jednorocznych i roślin zielarskich. Wymaga dużo pracy ze strony właścicielki, która jak widać zna się na roślinach i lubi się nimi opiekować. Dla pani Magdaleny ogród jest pasją, którą stale rozwija. Odnoszę wrażenie, że stara się uwrażliwić swoich uczniów na walory przyrody, ochronę środowiska. Chyba nie może być inaczej, jeśli w ogrodzie pani Magdy zostały stworzone świetne warunki dla kwiatów, owadów, ptaków, a sama właścicielka stara się, aby miejsce wokół jej domu tętniło życiem.
2016.12.20
~ Monika M.
Re: Ogród utkany z kwiatów i ziół (odc. 621)
Sielsko, kolorowo, naturalnie, pięknie, uwielbiam takie klimatyczne ogrody z duszą. Gratuluję właścicielce.
2016.12.19
~ Maria
Re: Ogród utkany z kwiatów i ziół (odc. 621)
W ten zimowy czas miło popatrzeć na cudny ogród wypełniony kwiatami i ziołami. Pani Magda jako królowa tego ogrodu zarządza nim w sposób perfekcyjny, ale i zaraża tą pasją koleżanki. Każdemu ogrodnikowi miło, gdy goście podziwiają jego pracę. Moi goście przeważnie nie widzą moich starań, jako ludzie z innych branż rośliny są dla nich tłem, albo ich w ogóle nie zauważają. Zazdroszczę Pani Magdzie, że ma komu pokazać swoje rośliny a nawet się nimi dzielić...świetne to grono pedagogiczne z Wielenia, to musi być bardzo dobra szkoła. Pozdrawiam wszystkie Panie gorąco.
2016.12.18
~ Misia
Ogród utkany z kwiatów i ziół (odc. 621)
Ogród w Wieleniu odwiedziliśmy w piękny lipcowy dzień – słoneczna aura najlepiej podkreślała jego barwny urok. Całe łany wspaniale kwitnących kwiatów z daleka zapraszały do spaceru, wokół unosił się wszechobecny tu zapach ziół. Jednak, jak się później okazało, ten ogród to nie tylko rośliny: jest on pełen życia cały rok i stale się tu coś dzieje.
2016.12.18
Maja w ogrodzie