Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Zielona oaza w Pustyni (odc. 667/ HGTV odc. 5 seria 2018)
komentarze autor
Re: Zielona oaza w Pustyni (odc. 667/ HGTV odc. 5 seria 2018)
Od kilku ładnych lat jestem posiadaczką małego oczka wodnego z kilkoma kolorowymi rybkami. To właśnie z Waszego programu dowiedziałam się o kulach bokashi. Ponieważ czyszczenie małego oczka to prawdziwa zmora, w tym roku zdecydowałam się własnie na ten produkt, kupiłam, wrzuciłam, czekałam i... nic dobrego. Po ponad trzech tygodniach zdecydowałam się na wymianę wody bo błoto z kul całkowicie zamuliło wodę. Co gorsza odkryłam że rybki mają plamy a teraz już żywe rany. Nigdzie nie można znaleźć filmów jak te kule działają, jak wygląda kożuch, jak się to zbiera, jak zachowują się i wyglądają ryby po kilku dniach od zastosowania kul. Nie znalazłam żadnych filmów realizowanych z dnia na dzień. Mam wrażenie że to doskonale zorganizowana reklama czegoś, co niestety nie działa, a może i szkodzi! Rozumiem że nie wszystko co w tv jest dobre i wiarygodne, ale chyba są jakieś granice. Osobną sprawą jest że wodę mierzy się w m3, a w przypadku kul czytam o m2. Właściwie już to powinno dać mi do myślenia, niestety nie dało, teraz ostrzegam przed tym innych i dopóki na własne oczy nie zobaczę że to działa (a także jak działa) będę ostrzegać.
2019.06.21
~ Kwiaciarenka
Re: Zielona oaza w Pustyni (odc. 667/ HGTV odc. 5 seria 2018)
Wiem, to już odcinek 667, ale ja dziś obejrzałem 600. Pomyślałem więc: Jakaż to wspaniała okazja by dołączyć się do życzeń wielu, wielu jeszcze odcinków Mai w ogrodzie
2018.04.01
~ marian
Zielona oaza w Pustyni (odc. 667/ HGTV odc. 5 seria 2018)
Wieś Pustynia położona jest w województwie podkarpackim. I kryje się tu prawdziwa oaza, pełna ciekawych roślin. Całość dopełnia malowniczy staw.
2018.04.01
Maja w ogrodzie