Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Program dla bogaczy
komentarze autor
Re: Program dla bogaczy
Pamiętam taki odcinek gdzie Maja prezentowała ogródek z topiarami (głównie iglakami) rzeczywiście ze 30 m kw. gdyż znam ten ogródek bo leży ze 3 osiedla od miejsca gdzie mieszkam w Krakowie- w tym samym odc pokazany był jeszcze jeden większy ogród z centrum Krakowa. Natomiast to fakt, że coraz częściej w Mai pokazują ogrody założone przez profesj projektantów. Z jednej myślę że takie ogr jest łatwiej pokazać okiem kamery, gdyż w małych amatorskich ogr częściej wkrada się chaos a to się gorzej filmuje. Sama mam ogródek i często trudno się oprzeć i nie kupić coś po jednej sztuce
2019.11.04
~ Maria
Re: Program dla bogaczy
Na pewno było by miło obejrzeć parę odcinków o małych ogrodach np.1 odcinek a pokazane 3 różne ogrody
2019.11.04
~ Krzysiek
Re: Program dla bogaczy
32 m to nie ogród , ja mam 1000 i nie uważam , że to dużo więc nie dramatyzuj . Na 32 metrach nikt nie nagra programu bo byśmy umarli z nudów oglądając !
2019.11.02
~ Hanka
Program dla bogaczy
Witam. Oglądam często program Maja w ogrodzie, i muszę stwierdzić, że jest to program dla bogaczy. My zwykli ludzie mamy ogrody po 32m2 i wielki problem jak je ładnie zagospodarować. Program Maja w ogrodzie jest bardzo fajnie prowadzony i wykonany, tylko proszę dajcie szanse również osobom mniej zamożnym. Pozdrawiam i życzę rozbudowy programu również o mniejsze ogrody.
2019.11.02
~ Darek