Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Kuna w domu
komentarze autor
Re: Kuna w domu
Kuny bardzo dobrze odstraszają woreczki kunagone z sierścią psów. Jak się u mnie te gryzonie zagnieździły to kupiłam kilka i położyłam tam gdzie siedziały. Wyniosły się dosc szybko, a ja teraz dla pewności co jakiś czas wieszam jakiś woreczek zeby znowu się nie zjawiły.
2020.01.11
~ Zizina
Re: Kuna w domu
Na YT masz filmik jak kuna dostaje impuls z pastucha elektrycznego. Mnie przekonał w 100% i teraz śpię spokojnie. W porównaniu z naprawą dachu śmieszne pieniądze i człowiek spać spokojnie może. Ja nie mam odgromnika. Zamontowałem sam z bratem w jedną sobotę. Towar zamawiałem spod Kalisza.
2019.12.10
~ Marek
Re: Kuna w domu
Zgodnie ze sztuką odgromnik powinien być na wypadek uderzenia pioruna. Ja wbiłem w ziemie płaskownik 1m i podłączyłem kabelek.
2019.12.10
~ mauri
Re: Pastuch elektryczny a odgromnik
Czy ktoś podpowie: przy założeniu pastucha elektrycznego na kuny w pasie podrynnowym potrzebny jest koniecznie odgromnik? dom parterowy, niski, odgromnika nie mamy, to jest dodatkowy koszt.
2019.12.08
~ Bogdan
Re: Kuna w domu
Pomóżcie, mam kunę na poddaszu w ociepleniu, to zabudowa szeregowa i nikt nie chce się podjąć jej odławiania i nakladania zabezpieczen bo mówią że nie ma to sensu. Kupiłam odstraszacz dźwiękowy który został włożony pod płytę gipsowa ale nie wiem czy on daje dźwięk przez wagę i deski ? co zrobić nikt nie chce pomóc tzn. że lepiej się wyprowadzić bo nie ma na nią sposobu?
2019.11.28
~ Ewa
Re: Kuna w domu
Ile ja już odstraszaczy nakupowałem. Wszystko pomagało, ale na chwilę. Życzę Wam by u Was bylo inaczej. Problem się rozwiązał odkąd mam pastuch na kuny. Kupiłem, sam z bratem zamontowałem i działa. Już 3 miesiące kuny nie widać nie słychać. Polecam zabezpieczenie: https://www.youtube.com/watch?v=pq21yxqNTOU
2019.07.29
~ Marek
Re: Kuna w domu
Kupiłem ten odstraszacz, naprawdę działa tak jak piszą.
2019.07.09
~ Grzegorz
Re: Kuna w domu
Ja kupiłem ten odstraszacz, potwierdzam jego skuteczność
2019.07.09
~ Michał
Re: Kuna w domu
Widzieliście ten film ten SONIC??? naprawdę tak działa na szkodniki?
2019.07.08
~ Ewa
Re: Kuna w domu
Czy to ten z tego filmu? https://youtu.be/kB7IJEgWjoY
2019.07.05
~ krzysiek
Re: Kuna w domu
Czytałem to prę dni temu i sobie myślę SONIC SRONIK, ale co tam spróbuję. Szczena mi opadła... 2 lata walczyłem z tymi kunami! Trzeba było sobie to kupić zanim mi weta pogryzła. Urządzenie rewelacja!
2019.06.27
~ niedowiarek
Re: Kuna w domu
Też kupiłem SONIC PULSE 10k po przeczytaniu komentarzy na forum, jak narazie brak śladów kuny
2019.06.25
~ pszczoła
Re: Kuna w domu
Nie chciało mi się do końca wierzyć, ale stwierdziłem co tam, sto parę złotych to nie tragedia jeszcze i kupiłem ten odstraszacz SONIC coś tam. I o dziwo, kuna sobie poszła!
2019.06.17
~ Stefan
Re: Kuna w domu
Zdecydowanie polecam zabezpieczenie budynku z firmy R-Max z Mrągowa. Obsługują całą Polskę. Przyjechała ekipa, w ciągu jednego dnia założyli zabezpieczenie i mamy spokój. A szlag nas trafiał, bo dopiero wybudowaliśmy dom, wszystko nowe, wprowadziliśmy się my, a zaraz po nas kuna. Dzięki temu zabezpieczeniu uniknęliśmy rozległych zniszczeń w dachu. Szczerze polecam.
2019.06.13
~ Iwona
Re: Kuna w domu
My mieliśmy też ogromny problem z kijami i w końcu kupiliśmy odstraszacz SONIC PULSE 10K. Nie wierzyliśmy że zadziała A tu zaskoczenie po kunie śladu nie ma. Mało tego ma regulację na inne zwierzęta i tempomat tym myszy o dziwo działa.
2019.06.06
~ Magdalena W
Re: Kuna w domu
Ja próbowałem chyba wszystkiego, znajomy mi polecił urządzenie SONIC PULSE 10k, kupiłem chyba na allegro. Jeden dałem na poddasze a drugi do komórki, problem natychmiast się rozwiązał.
2019.06.06
~ KUNA69
Re: Kuna w domu
Ogromny problem, który mieliśmy z kuną trwał przez cztery lata. Zniszczenia zrobione przez kunę były ogromne i kosztowały nas bardzo dużo pieniędzy. Jednak po przeszukaniu internetu i znalezieniu firmy stopkunom.pl zwrócił nam spokój w domu. Zamontowali nam na naszym domu specjalny system, który rozwiązał problem. Kuna wyniosła się i od tej pory śpimy spokojnie. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają ten sam problem.
2019.05.20
~ mirek79
Re: Kuna w domu
Mieliśmy kuny na strychu ale udało się je przepędzić dzięki psiej sierści :) Kupiliśmy kilka woreczków kunagone z taką zawartością i po krzyku. Zwierzaki nie giną, a po prostu nie przychodzą
2019.04.29
~ chris
Re: Kuna w domu
u mnie z kolei przegryzają kable pod maską wrrr
2019.04.19
~ adik
Re: Kuna w domu
Nic nie pomoże na kuny, wrócą zawsze dopóki się nie rozbierze dachu. Walczyliśmy z kuna 10lat i w ubiegłym roku postanowismy ja przegonic. Rozebralismy cały dach prawie 300m2.Caly przeryty. Remont masakra finansowa takiej powierzchni i wypełnienie wełna celulozowa zamiast mineralnej. Mamy nadzieję że nie wróci.
2019.01.08
~ Walcząca z kunami