Premiera: HGTV Home&Garden, niedziela o 9:20
Powtórka: patrz "o nas"

Forum

Budujemy zimowy dom dla jeża
komentarze autor
Re: Budujemy zimowy dom dla jeża
Osobnik, który czepia się praw autorskich ogarnia ustawę o prawach autorskich i co podlega ochronie i pod jakim warunkiem? Trzeba było dać 15 znaków zapytania. Wtedy ludzie bardziej pozytywnie reagują. Miszczyni - opatentuj sobie ten wzór przemysłowy, przekonaj się jakie jest koszt stworzenia i utrzymania ochrony patentowej. Potem bluzgaj.
2019.11.02
~ misiek666
Re: Budujemy zimowy dom dla jeża
Ja też znam autora pomysłu na domek dla jeży z palet. Jest nim sam jeż który wymościł sobie mieszkanie w leżącej palecie przykrytej słomą. Nie wiem czy on będzie upierał się o prawa autorskie? :)
2015.10.29
~ czas00
Re: Budujemy zimowy dom dla jeża
Skąd wiesz, że "autorzy" których znasz byli z takim domkiem pierwsi?
2012.11.21
~ Aga
Re: Budujemy zimowy dom dla jeża
Witam kiedy pokazywano jak można zrobić domek dla np.jeża to nie mówiono że to jest zrobione,albo że mieści się to w ogrodzie pani Maji pokazano jedną z wielu propozycji jak można w sposób łatwy pomóc naszym ogrodowym sprzymierzeńcom.Nie czepiajmy się tu praw "autorskich"bo do czego ja sama już kilka lat taką metodę stosuję,poza tym na jesień robię kopce z gałęzi i trawy w których mieszkają jeże a nawet zamieszkały pod obudową starej lodówki,i tam sobie same wymościły gniazdo z którego co roku wyprowadzają gromadkę młodych.Pani Maja po prostu pokazuje w tym programie propozycje, aby inni mogli z nich skorzystać.NIE CZEPIAJMY SIĘ O JAKIEŚ PRAWA AUTORSKIE DO PALET O KTÓRYCH SIĘ WIE ŻE MOŻNA Z NICH ZROBIĆ WIELE KONSTRUKCJI CHOĆBY MAŁY KOMPOSTOWNIK, MOJA PROPOZYCJA BEZ PRAW AUTORSKICH.Pozdrawiam
2012.11.21
~ \"HORTENSJA\"
Re: Budujemy zimowy dom dla jeża
Tak sie składa, że znam autorów tego domku i nie jest to Pani Maja! Szkoda, że nie wspomniano, bo prawa autorskie w tym kraju obowiązują??????
2012.11.21
~ ewa
Budujemy zimowy dom dla jeża
Zadbajmy o naszych ogrodowych sprzymierzeńców!
2012.11.09
Maja w ogrodzie